Junak

Junak 805 2T ssanie automatyczne

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 g艂os i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe karolfi karolfi 5 lata, 1 miesi臋cy temu.

Ogl膮dasz 1 post (z 1 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #197537 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe karolfi
    karolfi
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 1

Witam wszystkich! Jestem nowy na forum i chcia艂bym wam opowiedziec i us艂yszec opinie o mojej sytuacji z ssaniem automatycznym w Junaku 805 2T.
    Od pewnego czasu przy odpalaniu skutera na zimnym silniku musia艂em trzyma膰 go r臋cznie gazem na obrotach aby si臋 rozgrza艂 i nie zgas艂.Kiedy juz si臋 rozgrza艂 chodzi艂 pieknie i r贸wno.Wykr臋ci艂em elektrozaw贸r ssania aby sprawdzi膰 czy dzia艂a.Pod艂膮czy艂em do bezpo艣rednio do akumulatora i okaza艂o si臋,偶e iglica si臋 nie przesuwa! kupi艂em nowy elektrozaw贸r do tego modelu.pod艂膮czy艂em go do akumulatora celem sprawdzenia i zadzialalo-iglica po kr贸tkiej chwili zacze艂a si臋 wysywa膰! Wi臋膰 zadowolony zamontowa艂em nowe ssanie do skutera i ku mojemu zdziwieniu nic si臋 nie zmieni艂o! dalej musia艂em trzyma膰 manetk臋 gazu a偶 si臋 rozgrzeje silnik. Moim zdaniem po odpaleniu silnik powinien mie膰 wy偶sze obroty ni偶 normalnie i po kr贸tkim czasie powinny spa艣膰.Nic takiego si臋 nie dzieje! Nie rozumiem tego przypadku.Mo偶e kto艣 mia艂 podobny w tego typu silnikach i podzieli si臋 swoj膮 wiedz膮 na ten temat.Pozdrawiam forumowicz贸w.
    karol

Ogl膮dasz 1 post (z 1 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Junak 805 2T ssanie automatyczne
Informacje o Tobie: