Junak

Jak poprawić ładowanie w Junak 901f

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 3 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Spawacz
    Spawacz
    Użytkownik

Witam. Posiadam junaka 901f 50ccm. z 2017r Jeżdżę nim cały rok nawet i w zimę gdyż nie miał bym jak inaczej dostać się do roboty a mam do przejechania 8km i z tego to powodu założyłem w nim podgrzewane manetki firmy oxford. Pytanie moje brzmi czy mogę w jakiś sposób poprawić w nim ładowanie gdyż na takich krótkich odcinkach i w zimę przy wolnej jeździe na niskich obrotach jest bardzo słabe lądowanie zmienilem nawet akumulator z 4ah na 7 oczywiście żelowy i wraz gdy włączę ogrzewanie na ful to zaraz zabezpieczenie które znajduje się w tych manetkach zapobiegające rozładowaniu się całkowitego akumulatora rozłącza je .W jaki sposób mogę zwiększyć ładowanie oczywiście nie likwidując podgrzewania manetek

Spawacz
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

pan ci MOŻE za 30zł pomoże.

Poprawianie instalacji elektrycznej skutera – czy to ma sens

ale nie wiem co oferuje.

nagrał film i mówi z sensem

poczytaj tą strone to jeżeli masz jakies pojęcie o elektrotechnice (prądzie) to zrozumiesz.

Wg mojej opinii to najlepiej by było przeszczpić instalacje ze statorem ze 125 – i to sensownego 125. U mnie jest np 280W alternator i po elektryce mozna szaleć.
    Zapewne beda pasować chiśnkie układy chińskich 125 – ale nie wiem jak są wydajne prądowo. Może J23 ma taka wiedze i się podzieli tym czy to jest słuszny trop.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie