Dla Początkujących

Skuter/Motorower dla początkującego. Prosze o pomoc w wyborze.

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe matol1798 matol1798 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 11 przez 14 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #103750 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Sandul
    Sandul
    Użytkownik

Dziękuję za pomoc. Najbardziej mi się podoba Suzuki GS500f i zdecydowany jestem go kupic tylko jeszcze musze znalesc bo na allegro nie widziałem, poszukam jeszcze na gumtree itd i na zagranicznych stronach bo tak jak mówiłem mieszkam w Belgi. Tak jak pisaliscie ze to nie jest motorower tylko motocykl to biore motocykl. Dziękuje za pomoc jak coś to bede jeszcze pisał tu na forum.

#103755 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

Jak masz prawo jazdy A to bierz motocykl. Po co w ogóle pytałeś sie o motorower skoro bierzesz 500cc.

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #103774 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Może on nie zna różnicy między motorowerem i motocyklem? Nie widzę innego powodu, dla którego miałby zestawiać pro 50 i gs-a w jednym zdaniu 🙂

#103863 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

Ryglos napisał:

matol1798 napisał:
    Niedługo wychodzi nowy Kymco K-Pipe. Może przypadnie ci do gustu. Jak dołożysz 500 zł to będziesz miał święty spokój bo produkty Kymco cieszą się dużą bezawaryjnością. Ja bym kupił coś nowego a nie używkę nie wiadomo w jakim stanie .

Jak to nie wiadomo w jakim stanie? Po to są oględziny, aby ten stan sprawdzić.
    A co do kymco to jest moim skromnym zdaniem zbyt słabe. 4t w 50cc nie jest najlepszym rozwiązaniem, szczególnie jako motorower.
    Jeśli masz 5000 zł to na spokojnie znajdziesz jakąś świeżą, zadbaną używkę w tej kwocie.

Sorki że się trochę źle wyraziłem. Chodziło mi głównie o to jak taki motorower był traktowany i jak coś się rozwali to się wykosztujemy 🙂

Barton Fighter 50 2012 r.
Oglądasz 4 posty - 11 przez 14 (z 14 łącznie)
Odpowiedz do: Skuter/Motorower dla początkującego. Prosze o pomoc w wyborze.
Informacje o Tobie: