Dla Początkujących

Skąd idzie prąd do świecy/cewki?

Otagowano: , , ,

Oglądasz 5 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #175623 Odpowiedz
      Pakao
      Członek

Siemka mam pytanie które nurtuje mnie już trochę a mianowicie skąd w świecy jest iskra, skoro mam uszkodzony iskrownik i nie mam ładowania to jak odpale na kopnik bez aku?

• #175625 Odpowiedz
      snajper061
      Członek

w iskrowniku są 3 obwody:cewka(i) zasilająca i impulsator iskry, cewka(i)ładowania,cewka(i) oświetleniowa.wystarczy że obwód iskry nie poleciał i odpala a nie ma świateł i ładowania.paniał?

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

• #175627 Odpowiedz
      Pakao
      Członek

Nie mam w ogóle ładowania, próbowałem odkręcić wariator i blokowalem od strony iskrownika i cos zebalem pewnie bo po tej operacji brak ładowania nawet wskazówka od paliwa nie idzie w górę.

• #175629 Odpowiedz
      snajper061
      Członek

a co ma wskazówka od paliwa do ładowania?bezpieczniki sprawdź i połączenia przewodów

• #175634 Odpowiedz
      Pakao
      Członek

Wszystko jest ok, przed grzebaniem koło iskrownika było ok teraz Dupa xd

• #175643 Odpowiedz
      snajper061
      Członek

zdejmij koło i sprawdź iskrownik jaki problem

Oglądasz 5 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Skąd idzie prąd do świecy/cewki?
Twoje dane:

Back to top button