Dla Początkujących

Pierwszy skuter elektryczny (~3500) 🙂

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 4 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Zlotasia
    Zlotasia
    Użytkownik

Witam wszystkich!

Przymierzam się w najbliższym czasie do zrobienia prawa jazdy (w końcu), bo wiem, że pełnoletniość już nie wystarczy do jazdy skuterem. Od przyszłego, drugiego roku studiów zamierzam jeździć na uczelnię skuterem 😀 i tu pojawia się pytanie – jaki skuter ELEKTRYCZNY kupić do ~3500 złotych? Zależy mi na tym, by był nowy no i żeby mi się nie rozleciał po roku użytkowania 🙂 jestem raczej człowiekiem ostrożnym, nie zależy mi na osiągach, chodzi mi o spokojną codzienną jazdę na dystansie w sumie około 30-35 km. No i żeby uciągnął pod górkę hahaha 🙂 Ładowanie mi niestraszne.

I byłoby świetnie, gdyby miał akumulatory nieżelowe, bo naczytałam się, że są tanie i badziewne 🙂

Uprzedzając ewentualne „życzliwe” odnośniki do googli i innych threadów – czytałam już całkiem sporo, ale nigdzie jednoznacznej odpowiedzi nie uzyskałam 🙂

Zlotasia
    Użytkownik

Aha. Znalazłam coś takiego: http://www.e3scooter.com/em07/ i z wyglądu strasznie mi się spodobał, ale orientujecie się więcej na jego temat? Jest dobry czy to raczej jednorazowa zabawka? Bo nie tego szukam 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Wiesz… sądzę, że to jeszcze nie czas na dobre elektryczne pojazdy… Liczba użytkowników jest niewielka, na forach niezwykle rzadko ich można spotkać, więc sądzę, że zachwytem nie pałają… Tanie te urządzenia też nie są… Sądzę, że lepiej te pieniądze wydać na jakiś sprawdzony skuter solidnej marki (typu Vespa), w wersji retro są naprawdę piękne, a spokojnie używane – w zasadzie niezawodne… ;)))

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0
    Zlotasia
    Użytkownik

Zainteresowałam się elektrycznymi ze względu na dużą oszczędność jeśli chodzi o paliwo – bo 3 złote na 100 km a ~20 to spora różnica 🙂 naprawdę nie warto w to wchodzić?

Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Ja już bym wolał za tą kasę kupić jakiś elektryczny rower niż skuter.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Niby różnica cenowa jest ale teraz pomysł ile wyniesie ewentualna wymiana akumulatora w takim sprzęcie wtedy pewnie będzie płacz u mnie w pracy prezes przykładowo dostal cztery hybrydowe Toyoty od PZU niby ładne i Toyota ale mnie nie przekonują dużo elektryki i nie działa to dobrze

Smart Fortwo(prawie skuter :D)
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Zlotasia stoi to g za ścianą u mnie nic gorszego nie wymyślono realnie na 1 ładowaniu 50km zrobisz,i po 500 ładowaniach do d…y a u mnie idą 4 bi 2000wat i 48volt a koszt
    http://allegro.pl/skuter-elektryczny-inwalidzki-wozek-akumulator-gel-i5249095451.html
    niech stoi i zgnije,nie pchaj się w ten syf.

Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Mówiłem ze będzie placz przy wymianie aku 😀
    Paci to nawet takie wynalazki można znaleźć u Ciebie nie spodziewałem się ekologa xD

Smart Fortwo(prawie skuter :D)
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Nie należy do mnie tylko stoi a właściciel stwierdził że pies go je.. za kasę na aku kupi se nowy 4t w markecie,więc tak stoi od 1,5 roku i stał będzie zapewne następne 1,5 co w nim było dobre to odejście.

Zlotasia
    Użytkownik

Przekonaliscie mnie 😀 a to Teraz przekwalifikowuję pytanie: jaki skuter spalinowy do 3,500?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie