Dla Początkujących

Kupno skutera - kilka pytań.

Tagi: , ,

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #83251
  Deotho
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam,
  niedługo zamierzam kupić skuter i mam kilka pytań.

  1. Czy jeśli skuter jest zarejestrowany to muszę go przerejestrować na siebie? Ile wynosi kwota przerejestrowania i czy trzeba być pełnoletnim?

  2. Czy trzeba zapłacić podatek za zakup skutera – 1300zł?

  3. Czy trzeba podpisać umowę kupna / sprzedaży z właścicielem?

  #83301
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 2 986

  1. Tak powinieneś przerejestrować na siebie w okresie 30 dni od daty zakupu (za spóźnienie nic Ci nie grozi za strony urzędu, choć policja może się doczepić). Kwota, w zależności czy musisz wymienić tablice rejestracyjne czy nie, wynosi od około 70 do 120 zł. Nie musisz być pełnoletni, ale powinien Ci w urzędzie towarzyszyć opiekun prawny.

  2. Tak trzeba zapłacić podatek, bodajże 2% wartości.

  3. Tak trzeba, potrzebne Ci to będzie do przerejestrowania pojazdu.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button