Dla Początkujących

Kiedy odblokowac motorower

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kolawos kolawos 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kaminari
    kaminari
    Użytkownik

Mam pytanie po ilu km najlepiej odblokowac motorower, i czy mozna go odblokowac nowego?? Znalazlem pare salnow ktore oferuja odblokowanie motoroweru nowego odrazu. Czy oplaca sie odblokowywac nowy?

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Tak, opłaca się od razu i tak się powinno robić. Nie przesadzaj tylko z obrotami, jeździj cały czas na różnych przez pierwsze 1000 km i czasem daj na maxa na 2 – 3 sekundy.

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe elloco
    elloco
    Użytkownik

Generalnie najważniejsze żeby nie jeździć na full manetce kilka km. Tak jak kisiu napisał zmiennie z tym że na wysokich tylko przez chwilę.

Było kilka chińczyków..Toros, Baotian… Kymco Agility R16 125ccm do 2017r, Szukam jakiegoś „maxi” 🙂
    Zdjęcie profilowe kaminari
    kaminari
    Użytkownik

Dzieki za pomoc czyli wtstarczy przez jakies 1000km nie jezdzic na maxa i nie przesadzac z obrotwami. Wielki dzieki 🙂

Zdjęcie profilowe MarSen
    MarSen
    Użytkownik

No i oczywiście uważaj na temperaturę silnika.

——————————–
    Pozdrawiam oraz życzę szerokości!

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe FiguS
    FiguS
    Użytkownik

Miałem w tamtym roku taką sytuacje, że skuter nie został jeszcze dotarty, ale raz jechałem z kolegą i podczas jazdy zaczął cały dymić … Nie wiedziałem o co chodzi czy się przypalił czy co, ale potem normalnie zaczął jeździć.

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Przede wszystkim podczas docierania nie powinno się jeździć w dwie osoby ani ogólnie przeciążać.

Zdjęcie profilowe kolawos
    kolawos
    Użytkownik

kisiu dobrze gada

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie