Dla Początkujących

Czy da rade wsiasc na Aerox'a?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe adulu2 adulu2 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #108206 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe adulu2
    adulu2
    Użytkownik

siemanko!
    zakladajac, ze mam155-160 cm wzrostu przy wadze 53-57kg wsiade na rox’a?

#108286 Odpowiedź

MrSpesone
    Użytkownik

Wysokość siedziska w Aeroxie to ok 83 cm (tak jak Aprilia SR 50 Ditech), dla porównania Zipp Pro 50- ma ok 81 cm Musiałbyś się przysiąść do niego, żeby ocenić czy sięgasz nogami na tyle, żeby pewnie utrzymać skuter na światłach. Myślę, że powinno być ok. Powodzenia.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #108302 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe FauxNews
    FauxNews
    Użytkownik

Nie wiem czy wsiądziesz, ale raczej odradzam.
    Jak dobrze wiesz, czasem jazda na skuterze wymaga pewnego chwytu i silnych nóg które stoją twardo na ziemi.
    Oczywiście możesz jechać ledwo dosięgając do podłoża, ale pamiętaj, że w sytuacji gdy będziesz musiał podeprzeć się mogą, ta noga może okazać się za krótka i polecisz na glebę.

Piszę Ci to, ponieważ sam choć mam 176cm to czasem, zwłaszcza przy ostrych zakrętach odpycham się nogą.

Prawidłowo wychowane sumienie nigdy nie gryzie swego pana.
    #108304 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe adulu2
    adulu2
    Użytkownik

dobra dzieki za odp. przysiade sie, zobacze moze bedzie ok
    ps. a znizanie tylniego amortyzatora?

#108305 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe LukowskiChlopak
    LukowskiChlopak
    Użytkownik

mam wzrostu z ok, 160 mniej więcej, ważę 43kg,
    mam roxa, do amortyzatora dorzuciłem przedłużkę ( własno ręczną ) i dosięgam, bez przedłużki dotykałem połową stopy, tak że bez pięty 🙂
    Teraz jest podniesiony o jakieś 1-1,5 cm i palcami dotykam 🙂

da się jezdzic! 😀

Możesz opuścić amor i będzie ok, w srodę? miałem opuszczony amor, tak ze dotykałem calą powierznią stopy, ale patrząc na roxa brzydko woglądał opuszczony więc podniosłem + dorzuciłem przedłużkę.

Dla jednych Dawca dla innych Pasja!
    Czym jeżdżę? Yamaha aerox

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #108322 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe adulu2
    adulu2
    Użytkownik

Ok 🙂
    Poki co pozostaje sie przymierzyc na tego roxa 🙂

Dzieki za wszystkie odpowiedzi i temat jak narazie do zamkniecia 😉

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Czy da rade wsiasc na Aerox'a?
Informacje o Tobie: