Dla Początkujących

Skutki przegrzania się silnika 2t (chłodzenie powietrzem)

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #130244
  TuRXR
  Użytkownik
  • Postów: 6

  Witam chciałbym się dowiedzieć co Się dzieje z silnikiem 2t(chłodzonym powietrzem) jak się przegrzewa. chodzi mi o skutki – czy silnik słabnie itd. Z góry dzięki za pomoc.

  #130246
  Sparrow93
  Użytkownik
  • Postów: 298

  Tak jak mówisz, gdy silnik jest przegrzany to słabnie… Gdy będzie naprawdę mocno przegrzany to może spuchnąć tłok i zatrze się silnik… W sytuacji, gdy czujesz spadek mocy najlepiej zjechać na bok i dać silnikowi odpocząć (tylko od razu nie gasić silnika!!!, niech chwile pochodzi na jałowym)… 😉

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #130303
  Kisiu1981
  Użytkownik
  • Postów: 4 647

  Dokładnie – słabnie, spadają wolne obroty – ja tak ,a, w upalne dni odkąd zacząłem używać oleju za 17 zł… Na innych półsyntetykach też się to zdarza.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button