Zx czy next r

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Hej nie wiem który tłumik kupić
    http://moto.allegro.pl/item826466927_leovince_zx_suzuki_katana.html stan nie jest za ładny , ale za 140 z przesylka bym juz go miał ,

Lub
    http://moto.allegro.pl/item826648393_wydech_tecnigas_next_r_chrom_morini_minarelli.html czy ten ?

jak by co te spawy mogę sam naprawić , bo mam migomata jak i zwykła elektryczna , ale nie wiem czy warto , bo np. w tym next r ten spaw można zmniejszyć tak aby wyglądał jak orginalny choć to nie jest seria Hade Made , co o tych wydechach myślicie ?

pomylilo mi się bo mam lagii ale jak by ktos mogl przestawić byłbym wdzieczny :))

Anonim
    Gość

Kurcze ja bym żadnego nie brał ale jak już to raczej tego ZX bo Next-R widać że miał albo zmieniane kolanko (dorabiane) albo się urwał o i przez to mógł stracić swą moc bo ktoś pewnie dorabiał sobie inne kolanko… brał bym jak już ZX no ale ten uchwyt… po prostu wydech jest w opłakanym stanie zresztą oby dwa… ZX bym brał ale koleś by musiał do 100zł opuścić inaczej szukał bym innego…

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

no tak ale za dobre zx wołają od 270 do nawet 350 zł , zx mółgbym odszykować po swojemu , next r był przerabiany kolo mieszka odemnie o 30 km dalej:D

Anonim
    Gość

bierz ZX bo nie wiadomo jak to może być z tą przeróbką może coś już być nie tak i może nie dawać swoich efektów ten wydech :-/

Anonim
    Gość

zx nawet się trzyma ale koleś niech da foty kolanka

Anonim
    Gość

Jak już musisz wybrać z tych dwóch to bierz ZXa, bo ten Next R to syf 😉

Anonim
    Gość

temat można zamknac nie biore wydechu odechciało mi się

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button