Zwiększenie mocy DAELIM VJ125 (ROADWIN)

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Dyziek
    Uczestnik
    • 2

Witam, chciałbym prosić was o pomoc. Pisałem już temat od nośne większego cylindra do mojego roadwina 125 z 04r. Po znalezieniu cylindra okazało się że jest inny, (wyjelem z motoru i porównałem do tego, którego mi znaleziono). Piszac wprost chciałbym aby mój daelimek miał przelotowa prędkość 100km/h(na internecie wyczytałem że ma przelotowa 90km/h), usatysfakcjonowaloby mnie to ogromnie, na vmaxie mi nie zależy, bynajmniej odkładam go na drugie miejsce. Jeśli ktoś by znalazł cylinder, tłok i pierścienie do danego motocykla byłbym wdzięczny. Ewentualnie prosiłbym o inne sposoby zwiększenia mocy, dodam że mam przelotowy wydech, a mianowicie leovince sbk.

Dyziek
    Uczestnik
    • 2

Edit, cena raczej nie gra roli, ponieważ przywiązalem się na tyle że każdy pieniądz jest tego warty 🙂

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Wombat
    Moderator
    • 55

chłopie, zakładasz temat:
    Tuning mechaniczny

potem zakładasz temat :
    Zwiększenie mocy

oba są o tym samym i w obu chodzi o ten sam sprzet. Żebyś przynajmniej w tytule napisał o jaki sprzet chodzi – to nie.
    Wiec ten temat zamykam a ty pisz w poprzednim. mnożysz sztucznie wątki. bedziesz miał temat rozproszony w x watakch i w każdym inne rady bo nokomu sie nie bedzie chciało ogarniać całości w 3 wątkowej dyskusji o tym samym motocyklu.
    PO CO SAM SOBIE TO ROBISZ? żeby miec trudniej?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Temat ‘Zwiększenie mocy DAELIM VJ125 (ROADWIN)’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.
Back to top button