zwężenie w krućcu – czy to blokada ??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) zwężenie w krućcu – czy to blokada ??

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

W moim w skuterze macal CY 99r , silnik minarelli hotyzental natrafiłem już na zwężenie w tłumiku , zwęzenie w filtrze powietrza , a ostatnio patrze do krućca a tam zwęzenie . Ja nie wiem co to ma być . Oczywiscie zaraz pykłem zdjęcie .Myślicie ze jakbym to przewiercił to lepiej by jechał ?? Oto zdjęcie :
    http://img148.imageshack.us/my.php?image=dsc00255e.jpg

Byś się przywitał najpierw, a nie od razu z problemami…

Anonimowy

no pewnie ze to jest blokada może za dużo ona ci nie da ale jakbyś miał ją zdejmowac to ja bym radzil wymienić cały kruciec

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

Pomimo to ze kruciec nie jest drogi to myśle ze dam rade przewiercić to zwęzenie ponieważ nie chce czekać znowu na części . To zężenie jest dość spore więc mysle ze da mi to sporo .JA nei weim czy ten silnik naprawde jest taki mocny ze az tak go zablokowali ? Ciekawe ile mi będzie jechał . hmmm 80km/h by mnie zadowoliło ,ale wiadomojakby pojechał 90 to by było ekstra .

Aha pozdro wam wszystkim

Anonimowy

Zdecydowanie to jest blokada. W minarelce się zdarza… Przelot jest wtedy 12mm, a nie 20 i zalecana jest wymiana… Chociaż nie wiem jak chcesz wiercić gumę 😛 Przecież to nie będzie gładkie itd… Będą zawirowania powietrza. Ale jak chcesz :573:

Anonimowy

Kup kruciec Rms nowy i po problemie 😛

Jej, panie Modzie … Czytaj wypowiedzi … Napisał że nie chce czekać 😛

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie