Zwarcie w stacyjce ?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #301340
  JeBeKtv
  Uczestnik
  • Postów: 117

  Witam, dziś szukając zwarcia rozpinałem i spinałem kostki w przednim reflektorze, wypiąłem kostke od stacyjki i wpiąłem spowrotem i błysnęło, patrze na bezpiecznik spalony, wyciągnąłem stacyjke i kostka w środku jest stopiona, odciąłem kable od kostki bo wtopiły się w kostke i nie dało się ich wyciągnąc, czerwony kabel ma na koncu mocny, wyrazisty miedziany kolor, jak przykładałem kable było okey do póki nie przyłożyłem tego czerwonego kabla, jak go przyłożyłem raz to od razu pojawił się dym czyli że kabel się pali no wiadomo.
  Teraz moje pytanie, czy to zwarcie ma na pewno właśnie stacyjka ? Jeśli tak to czy da się to naprawić czy raczej trzeba kupić nową stacyjke ?

  #301341
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 030

  stacyjka to ci raczej obwód zamyka i wtedy dopiero pali bezpiecznik.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button