zw50qt-16 Mondial Storm Opinie

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #144860 Reply
    xXShuterXx
    Użytkownik

Siemanko jestem nowym użytkownikiem na skuterowo i chciałbym poznać opinie użytkowników skutera Mondial Storm.
    Skuter kupiony u dealera skuterów w serwisie.
    Rocznik 2013
    Czekam na wypowiedzi właścicieli :]

#144887 Reply
    BarnetGP50
    Użytkownik

Ja sam nie jeżdżę na takim,ale kolega ma . Wyglądem on nie zachwyca, bo to to samo co te Routery Bassy i inne,tylko inaczej malowany,z innymi naklejkami 😀
    Każdy model jest inny,jak koledzy z Chin dobrze złożyli,to będzie jeździł,a jak źle to zaraz coś się zepsuje,taka loteria. Silniczek,to typowy chińczyk 4t o typowej budowie,z typowymi blokadami, więc łatwo się o nim cokolwiek dowiedzieć,bo nazwę mondial możesz śmiało podmieniac nazwą Routera Bassy,czy Fresco coś tam, którę są bardziej znane. Jest wiele tematów z Tuningiem ich, a części są dostępne często 😀 . Więc jak na tego chińczyka,to nawet fajny. Nie wiem,jak z osiągami, ale 50 pewnie leci teraz,to bez blokad 70 może poleci i sie nie rozleci 😀

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#144890 Reply
    xXShuterXx
    Użytkownik

Dzięki za odpowiedź :]

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: zw50qt-16 Mondial Storm Opinie
Twoje informacje:

Back to top button