Zumico Quick-opinie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Zumico Quick-opinie

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ziGu98 ziGu98 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ziGu98
    ziGu98
    Użytkownik

Witam Wszystkich Serdecznie!
    Jeśli to zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie do właściwego.

Zastanawiam się nad kupnem nowego skutera.
    Przeglądałem kilkanaście skuterów i najbardziej spodobał mi się Zumico Quick. Jest on moim zdaniem najwłaściwszy dla mnie.
    Waże ok 60kg i mam 175 cm wzrostu. Skuter ma mi służyć do dojazdów do szkoły, po zakupy i do wieczornej jazdy rekreacyjnej.
    W swoim mieście znalazłem go w Media Expert za 1800 zł.
    Podoba mi się owy model, jednak ma być to przemyślany zakup który trochę czasu posłuży. Umiem zadbać o swój motorower, nie będzie katowany…
    Budżet mam bardzo ograniczony bo gdzieś do ok 2000 zł. i dlatego wybór padł na chińczyka. Proszę Was nie piszcie mi ” kup lepiej markową używke, będzie lepsza” bo na pewno używanego skutera nie kupie…

Proszę Was polecajcie też inne skutery w takim przedziale cenowym…

tu są wszystkie skutery jakie mogę nabyc w moim mieście:
    http://www.mediaexpert.pl/katalog/skutery,1358/?sort=&limit=10&view=vertical&page=1
    Jest jeszcze w innym sklepie, salonie Router A500 który też wchodzi w grę.
    Czy możecie mi powiedzieć cos o tym skuterze Mondial ZW50QT-16 ? również mnie zaciekawił…
    Zakupu zamierzam dokonać w zimie, grudzień, styczeń, luty, czy to dobry czas na zakup nowego skutera? czy wtedy ceny są mniejsze?
    Proszę pomóżcie, bo to trudny wybór dla mnie a nigdy wcześniej nie miałem styczności ze skuterami…

Zdjęcie profilowe Gary4
    Gary4
    Użytkownik

Toros f16
    router bassa
    router city line

Gary
    Zdjęcie profilowe ziGu98
    ziGu98
    Użytkownik

A Zumico Quick? Jakieś opinie o nim?

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.
    Zdjęcie profilowe Gary4
    Gary4
    Użytkownik

zumico jest jak wszystkie chinczyki ten sam silnik różnią się tylko plastikami ja wybrałem torosa ponieważ jest to marka zippa i dużo osób ma go na tym forum więc łatwo o pomoc

Gary
    Zdjęcie profilowe ziGu98
    ziGu98
    Użytkownik

A można wiedzieć jakiego jesteś wzrostu?
    Jak się na nim jeździ?
    Dobre ma przyśpieszenie? Jaki v-max?

Zdjęcie profilowe Gary4
    Gary4
    Użytkownik

ma 165 cm wzrostu skuter waży 83 kg przyśpieszenie i v-max jak w każdym chinczyku jak na pierwszy skuter wystarcza skuter ma nie za dużą kanapę więc jazda w dwie osoby jest ciężka ale samemu jest wygodnie masz schowek pod kierownicą co jest przydatne pod siedzeniem zmieści się kask szczękowy

Gary
    Zdjęcie profilowe ziGu98
    ziGu98
    Użytkownik

No ja mam 10 cm więcej i moze być problem…

Zdjęcie profilowe Gary4
    Gary4
    Użytkownik

nie powinien mój tata na nim jeździł ma prawie 190 cm wzrostu i nie narzekał jedyne co to skuter jest niski i można zahaczyć o progi zwalniające lub wysokie krawężniki

Gary
    Zdjęcie profilowe Loxik
    Loxik
    Użytkownik

Ja mam 180 cm wzrostu i siedząc na f16 na końcu kanapy było OK . Słuchaj jeśli kupujesz skuter na zime to popatrz na toros el loco koła 12 hamulec tarczowy i dużo miejsca na nogi cena to ok.2200 ,ale warto.

Yamaha Aerox 2011r. Przebieg – 345 km.
    Zdjęcie profilowe Gary4
    Gary4
    Użytkownik

Loxik ale u niego w mieście może nabyć tylko te skutery : http://www.mediaexpert.pl/katalog/skutery,1358/?sort=&limit=10&view=vertical&page=1, Router A500, Mondial ZW50QT-16

Gary
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie