Zumico Quick 4t - Czy da sie z tuningować ten skuter ?

Siema tak jak w tytule ,chciałem trochę podrasować tą małą bestie (Jeżeli sie da) czytałem na jakimś forum że typek własnie tym skuterem maxymalnie wycisnął 95 km/h ,jakoś mi sie w to nie chciało wierzyć, jak można chińskim skuterem jeszcze z Auchanu polecieć 95 km ??!! Proszę o jakakolwiek odpowiedz.

Pozdrawiam

Ile masz lat? Masz prawo jazdy A? Wiesz czym to grozi?

Można polecieć 95 km ale z głową.... Tyle w temacie.

Znam ludzi którzy lecą skuterami "50" i 150km/h.....

da sie.ja na cylu 72,reszta seryjna wycisnelem 80.fakt faktem dostalem egzemplarz testowy,rozblokowany procz modulu,dysza fabrycznie 80....ale jakbym zmienil wariator,przelotowy tlumik,ciezsze rolki i pare innych...polecial by.ale na kolach 10 to niebezpieczne.niestabilne.za lekkie

Jestem pełnoletni ,tylko że ja chciałem zwiększyć moc tego skutera do 70 km lub 75 km a nie jakieś kosmiczne prędkości ...z tym że ten koleś leciał tym chińczykiem 95 km ,to był przykład ...

faflusniak

Chciałem jeszcze dodać że mam takiego chinola http://www.plockcity.pl/files/pict/2011-08-07/gabin-zumico-quick-2011r-2TA5MzI1NT_o.jpg

w tym chińczyku żadnych blokad nie ma prawie ...

Witam mam takie samego skutera jak ty ma on 6 tys. przebiegu jedzie na standardach i leci 80 km ale najlepiej załóż gaźnik 19 mm i dysze i rolki 5,6 gr. głowica pod cyla daj jeszcze