Zumico gr 200 zmiana skrzyni biegów.

Witam. Ostatni widziałem motor który fabrycznie ma wszystkie biegi do dołu ale jego posiadasz coś w nim wymieniła i 1 była do dołu a reszta w górę. Czy wiecie co trzeba wymienić i jak to zrobić ?

demon biegi do dołu mają chinskie nowe junaki i ferro, gr 200 ma tak jak wszystkie motorowery 1 dol reszta gora i powiesz szczerze że lepiej tak jak ma gr200 przynajmniej uczysz się tak jak byś jeździł motocyklem a jak będziesz jechał junakiem to pomyli ci się i dup@

Właśnie nie, bo zumico ma wszystkie biegi do dołu.

Kup cały silnik, najlepiej 110 ccm, który ma biegi ,,motocyklowe,,. Kwestia jest budowy skrzyni. Tak zrobiona i jej nie przerobisz.

Kristop napisał:

Kup cały silnik, najlepiej 110 ccm, który ma biegi ,,motocyklowe,,. Kwestia jest budowy skrzyni. Tak zrobiona i jej nie przerobisz.

Po co mam kupować cały silnik jak niedawno wstawiłem 72ccm, a skrzynie można wymienić bo typek wymienił w swoim .

To może zapytaj typka co wymieniał, a nie pytasz się tutaj!

Tak bo on ma napisać tutaj.

To czekaj dalej. Ja wiem co trzeba zrobić ale nie wtrącam się.

No tak a jak ci się żarówka spali to zaraz całą lampę wymieniasz pewnie POZDRO .

Śmieszne:) Akurat robiłem coś takiego z kolegą mechanikiem. Tylko gość chciał mieć biegi kolejno, a nie jedynka w dół reszta do góry. POZDRO

Dobra no to skoro wiesz jak to zrobić to napisz .

Problem rozwiązany. Do zamknięcia

No i co? Zrobiłeś?

Nic nie zrobiłem (jeszcze).

Zrobił - przyzwyczaił się. ;-)

Michalk001 napisał:

Zrobił - przyzwyczaił się. ;-)

Masz rację jakoś się do tego przyzwyczaiłem i nie zamierzam nic z tym robić . :)