Zumico gr 200 – opinie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Zumico gr 200 – opinie

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe TheMiqlaq TheMiqlaq 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Emil1997
    Emil1997
    Użytkownik

Czy opłaca się kupić Zumico gr 200

Zdjęcie profilowe Gargo21
    Gargo21
    Użytkownik

witam. Kupiem właśnie ten model jakieś 2 dni temu, i zrobilem nim pierwsze 30 km;p Jak narazie nie zapeszajac jestem zadowolony chodz wiem ze to dopiero poczatek mojej przygody z tym modelem.
    Jeeśli chodzi o prowadzenie to jest spoczko. Zrywny, nawet szybki, wszystko chodzi równo i nie skrzypi. niestety v-maxa nie testowalem bo docieram;]
    Przyznam sie szczerze, że to mój pierwszy motorower w życiu i od razu manual;p miałem już pierwszą przygodę która skończyła się lekkim przetarciem tylnego błotnika ponieważ z nie wyczutym sprzęgłem dodałem za duzo gazu, chciałem lekko podnieść koło no ale niestety stanąłem dęba xD. przetarcie leciutkie, oszlifowane, zaponserwowane;d także jak zakupisz ten sprzęt i nie miałeś styczności z manualem to uwaga;d
    Polecam ten sprzęcik;] mam nadzieje, że będzie mi służył^^ pozdrawiam

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Gość z mojej wsi ma takie Zumico. Brzmi całkiem spoko, jeździ jak należy. Nie skarży się, nie narzeka ;). Jak poszanujesz to pojeździsz. Ot, taka prosta zależność. Słyszałem o gościu co chopperkkiem Kingwaya zrobił 60 tyś km i dalej jeździł, a silniczek jes taki sam, więc…

Tezia :*

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie