Zumico eos jak sprzedać?

Posiadam skuter Zumico eos 2t w wersji z 2008 r. Skuter jest w dobrym stanie ponieważ ma przebieg nieco ponad 3300 km. Jest silny i ma "zdrowy" silnik. Dbałem o niego więc jest w dobrym stanie. Ma tylko do wymiany półksiężyc i małą przerwę na sterze. Chcę go sprzedać za 1500 zł i czy to nie jest zbyt duża cena? To dobry skuter ale boję się że żądam zbyt wiele. Co wy o tym myślicie.
Ostatnio wymieniałem:
Żarówki kierunkowskazów
Regulator Napięcia
I poprawiałem pęknięte plastiki

zwsze mozesz cene negocjowac :)

ale czy ta cena nie jest zbyt wysoka? bo tata wymaga abym sprzedał go za conajmniej 1500 zł a ja nie wiem czy znajdzie się kupiec

Wymagać to sobie może, za ile sprzedasz to pokaże "rynek", a nie Twój ojciec. Ja bym za tyle go nie kupił, w minutę na allegro nówkę z 2010 r znalazłem za 2600. Co nie znaczy, że ktoś naiwny się znajdzie. Wystaw na portalach aukcyjnych/ogłoszeniowych to się przekonasz.

Nie dowiesz się póki nie spróbujesz :)
Wystawić zawsze można, to jest za darmo :P

Na allegro/otomoto nie jest za darmo :P

Mam chętnego na kupno(kolega) tylko on musi pogadać z rodzicami.
Skuter wygląda bardzo dobrze jak i jeździ. Trochę mi szkoda oddać go za 1300

Na egzystencjalne problemy Ci nie pomożemy.

chce dodac ze roczniki ponizej 2010 mają mocniejszą ramę i lepszy gaźnik wiec jak go kupowalem to kosztowal prawie 4000

No ja w przyszłym roku będę sprzedawał Bartona, mama zamiar o niego dbać i zakładając, że będzie w bdb stanie to i tak dostanę za niego ok. 2000zł jak dobrze pójdzie, a kosztował mnie 3400zł...

Jak masz kupca to mu sprzedaj, co byś nie pisał to nie jest w idealnym stanie, poza tym 5-letni chińczyk to 5-letni chińczyk.

tak ale prawie rok stał w garażu 2 rok prawie wcale nie jeździłem dopiero w 2012 sporo jeździłem więc te 5 lat wcale nie jest widoczne

Mnie nie przekonuj, przekonaj potencjalnego kupca. Dla mnie to jest 5letni skuter i już z samego wieku z 60% ceny początkowej wyparowało dadaj przebieg i rzeczy do zrobienia i wyjdzie Ci realna cena.

wrzucam link z moją maszyną:
http://www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl/sprzedam-skuter-zumico-eos-2t-1500-zl-2008-rok,570529.html
jak myślicie jest wart tej ceny?

o problemach nie wspomniałeś nieładnie ;], poza tym pracujesz przy kontroli jakości, że wiesz z czego robią teraz ramy?

sporo czytalem na temat tego modelu i sporo wiem

a co powiecie o cenie 1400 zł? zależy mi żeby go sprzedać ale potrzebuję kasy na nowe moto.

Jak za tysiaka pójdzie to już będzie dobrze.

Az tak zle? myslalem ze chociaz 1300 wydusze bo potrzebuje na rometa zetke.

czekam na przyjazd kupca zobaczymy co powie ;p