Zumico Eos 2t problemik

Witam mam problem mianowicie zmieniłem cylinder i tłok na 70cc kupiłem nowy gaźnik, przeznaczony do tuningowania skuerów, wszystko założyłem ale skuter nie ma mocy. Wiecie co to może być?

słabo opisany problem

gaźnik był regulowany?
zaglądałeś do paska?
obejrzyj filtry, napęd, i napisz ile osiąga obrotów

Gaźnika nie regulowałem bo wchodzi mi płynnie na obroty to chyba nie trzeba, ale nie wiem, co w pasku może być zepsute? Filtr jest dobry a osiaga jak jade do może tak do 5 tys i traci moc i prawie gaśnie a jak postawie go na nuzce i nie usiade to wchodzi do 9 tys. I jest tak i jak jade z góry i pod górę. Mam końcówkę paliwa, może to być też przez to?

kiedy wymieniałeś tłok i cylinder? zależy też, jak i ile czasu docierałeś. może też być po prostu wada fabryczna, ale to tylko moje przypuszczenia. jeśli zastosowałeś większy gaźnik to powinieneś zastosować też większy filtr powietrza, ale nie koniecznie, w fabrycznym silniku w fabrycznym filtrze powietrza jest zwężka dolotu, o której często ostatnio wspominam na forum, jest ona zastosowana po to aby gaźnik dostawał odpowiednią ilość powietrza, jeśli założyłeś większy gaźnik lub dyszę, to powinieneś zadbać o większy dopływ powietrza, może zrobiłeś już taką operację, nie wiem.