Zumico Eos 2t problemik

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #104322
  Loderslaus
  Użytkownik
  • Postów: 40

  Witam mam problem mianowicie zmieniłem cylinder i tłok na 70cc kupiłem nowy gaźnik, przeznaczony do tuningowania skuerów, wszystko założyłem ale skuter nie ma mocy. Wiecie co to może być?

  #104324
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 81

  słabo opisany problem

  gaźnik był regulowany?
  zaglądałeś do paska?
  obejrzyj filtry, napęd, i napisz ile osiąga obrotów

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

  #104343
  Loderslaus
  Użytkownik
  • Postów: 40

  Gaźnika nie regulowałem bo wchodzi mi płynnie na obroty to chyba nie trzeba, ale nie wiem, co w pasku może być zepsute? Filtr jest dobry a osiaga jak jade do może tak do 5 tys i traci moc i prawie gaśnie a jak postawie go na nuzce i nie usiade to wchodzi do 9 tys. I jest tak i jak jade z góry i pod górę. Mam końcówkę paliwa, może to być też przez to?

  #104362
  matex85
  Uczestnik
  • Postów: 74

  kiedy wymieniałeś tłok i cylinder? zależy też, jak i ile czasu docierałeś. może też być po prostu wada fabryczna, ale to tylko moje przypuszczenia. jeśli zastosowałeś większy gaźnik to powinieneś zastosować też większy filtr powietrza, ale nie koniecznie, w fabrycznym silniku w fabrycznym filtrze powietrza jest zwężka dolotu, o której często ostatnio wspominam na forum, jest ona zastosowana po to aby gaźnik dostawał odpowiednią ilość powietrza, jeśli założyłeś większy gaźnik lub dyszę, to powinieneś zadbać o większy dopływ powietrza, może zrobiłeś już taką operację, nie wiem.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button