Zumico Eos 2t problemik

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Zumico Eos 2t problemik

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe matex85 matex85 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Loderslaus
    Loderslaus
    Użytkownik

Witam mam problem mianowicie zmieniłem cylinder i tłok na 70cc kupiłem nowy gaźnik, przeznaczony do tuningowania skuerów, wszystko założyłem ale skuter nie ma mocy. Wiecie co to może być?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

słabo opisany problem

gaźnik był regulowany?
    zaglądałeś do paska?
    obejrzyj filtry, napęd, i napisz ile osiąga obrotów

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Loderslaus
    Loderslaus
    Użytkownik

Gaźnika nie regulowałem bo wchodzi mi płynnie na obroty to chyba nie trzeba, ale nie wiem, co w pasku może być zepsute? Filtr jest dobry a osiaga jak jade do może tak do 5 tys i traci moc i prawie gaśnie a jak postawie go na nuzce i nie usiade to wchodzi do 9 tys. I jest tak i jak jade z góry i pod górę. Mam końcówkę paliwa, może to być też przez to?

Zdjęcie profilowe matex85
    matex85
    Użytkownik

kiedy wymieniałeś tłok i cylinder? zależy też, jak i ile czasu docierałeś. może też być po prostu wada fabryczna, ale to tylko moje przypuszczenia. jeśli zastosowałeś większy gaźnik to powinieneś zastosować też większy filtr powietrza, ale nie koniecznie, w fabrycznym silniku w fabrycznym filtrze powietrza jest zwężka dolotu, o której często ostatnio wspominam na forum, jest ona zastosowana po to aby gaźnik dostawał odpowiednią ilość powietrza, jeśli założyłeś większy gaźnik lub dyszę, to powinieneś zadbać o większy dopływ powietrza, może zrobiłeś już taką operację, nie wiem.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie