znów zerwał się pasek ;/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) znów zerwał się pasek ;/

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam.mam taki problem dwa tygodnie temu pasek mi pękł i wziąłem wymieniłem pasek,tamten pasek kupiłem na allegro za 20zł teraz założyłem taki sam tylko że za 50zł z Słomczyna i wczoraj pękł mi pasek że był cały poszarpany i na małe kawałeczki „pocięty” i na dodatek okręcił się wokół sprzęgła. Jaka może być tego przyczyna?

Anonimowy

przyczyna tego ze dajesz gowniane paski jak masz skuter po tuningau… zal ci 100 zl na dobry pasek wzmacniany s6 ?

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież

Anonimowy

no wiesz pasek za 50 zł to nie jest raczej dobry , jak widzę po podpisię to kup kevlar i spokój będzie 😛

Anonimowy

tylko że kupiłem pasek za 20zł i na tym tuningu zrobilem ok-3-4tysiace 😉 i jeszcze go miałem przed tuningiem

Anonimowy

mr.Jeremy napisał:

jak widzę po podpisię to kup kevlar i spokój będzie

Kevlar ? Puknij się …
    Wystarczy wzmacniany 🙂

Kevlar wrzuca się do racingów 😐

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

czy ja wiem na upartego można kupić choć skuter męczył by się na kevlarowym pasku , lecz te paski z allegro za 50 zł wzmacnianie to zwykły badziew , ja za swego dałem 110 zł i jak na razie normalnie wygląda jak nówka

Anonimowy

nie męczył by się, tylko by mu zajebał talerzyki…

Anonimowy

zobacz czy ci się zbierak przeciwtależa nie rozdupcył bo moze się wtedy się przekładnia nagrzewa i pasek pęka sam to przerabiałem
    albo zobacz czy nie masz gdzieś bierznis talerzy uszczerbiona mieć jest bo ci moze pasek się wtedy strzępic 🙂

Anonimowy

jak zdejmowałem pokrywę i dotknąłem paska to był taki gorący że mało co się nie poparzyłem 😀

Anonimowy

to weź w ręce wiatrak i spróbuj nim pokręcic
    jak się będzie kręcił to źle i do wymiany jak nie to zobacz bierznie talerzy czy sa ok 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie