Znosi przód skutera na lewą stronę.

Witam mam takie pytanie ponieważ nie wiem dlaczego zaczęło znosić mi przód skutera na lewą stronę.

Skuter to romet 700, nigdy się nie wywrócił ani nie uderzyłem nim nigdzie.

Czy ma ktoś pomysł dlaczego może go tak znosić ? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Krzywa rama lub krzywe lagi

madi napisał:

Krzywa rama lub krzywe lagi

Madi ale dotychczas było normalnie stał sobie 2dni nie ruszany odpaliłem ruszyłem i zaczęło go znosić.

masz luzy w kierownicy ? jeśli tak to po prostu dokręć śrubę ;)

Może też być tak że z jedej lagi wyciekł olej. jedna wciska się lekko druga normalnie z oporem i go ciągnie na bok. Bo opcja z krzywimi lagami raczej nie wchodzi gre jak piszesz że nigdzie nie spadł ani w nic nie uderzyłeś.

może krzywe koło, lub mało powietrza w oponie?;)

Kristop napisał:

może krzywe koło, lub mało powietrza w oponie?;)

Krzywe koło to by biło, od stania 2 dni w garazu koło sie nie skrzywi? :D A jak mało dymu to słabo się rozpędza bo ma cięzko ;p

Jutro sobie sprawdzę wasze wszystkie podpowiedzi i dam znać czy coś pomogło.

U mojego kolegi w 700 znosiło jak się zahamowało. Coś poprawili mu na gwarze i nie znosi, u mnie natomiast miałem luzy nie kierze i też znosiło.

Niestety jest jakiś problem z amortyzatorem jest trochę zaniżony w porównaniu do prawego.

Naveen napisał:

Niestety jest jakiś problem z amortyzatorem jest trochę zaniżony w porównaniu do prawego.

Widzisz, od razu pisalem że coś z lagami (amortyzatorami) jak zwał tak zwał :)
Z jednym jest cos nie tak i ciągnie motor na bok.
Ja w swojej yamaszce majesty w piątek wymieniałem oby dwa przednie bo sie skończyły ^^ po rozebraniu ZERO oleju. same sprężyny. Załozyłem używane, też sie troszke pociły ale poziom oleju był ok. Na czas regrneracji na tych pojeździ :)

Pozdrawiam