Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam. W moim p/g przetarł mi się kabel od cewkomodułu bo przed kołem się znalazł niestety no dobra ale nastepnego dnia nic nie robiąć z kablem iskra była odpalił , zawiązłem bardziej kable zeby nie latał przejechałem się i zgasiłem i iskra znikła ;/ Zobaczyłem ze 3 nitki są rozerwane w tym kabelku to myśle ,że jak naciągałem kabel to się urwał o dobra uciąłem kabel tam gdzie było przerwane i wziąłem miedziany i połączyłem te końce kabla miećzianym . A tamten jest aluminiowy. Dobra złożyłem wszystko i nadal iskry nie ma . ;/ Co się mogło stać?

Anonim
    Gość

Myśle że przetarł się kabel.

Jak się przetarł to się wymianie a nie sztukuje

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.
    Anonim
    Gość

A jak go wymienić skoro on jest przy iskrowniku jakoś przytwierdzony ?

[ Dodano: 19-06-2012, 16:26 ]
    Witam .Zrobiłem ten kabel , prąd płynie bo patrzyłem miernikiem , ale jak podłacze cewkomoduł to juz napiecia w przewodzie Wn nie ma . Czyli cewkomoduł się spalił ?

[ Dodano: 20-06-2012, 11:29 ]
    Pomoże ktoś?

Anonim
    Gość

Może napięcie zawracaż 😀

Anonim
    Gość

Jak kopie i mam włączone światła to nie mrugają czyli chyba iskrownik padł. Co mówicie?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.