zmieszanie oleju ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) zmieszanie oleju ?

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #250283 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Witam mam w zbiorniku nalany olej orlenowski ten czerwony z 15 zł mogę do niego dolać olej Castrol Actevo Extra 2T i nic się nie stanie ?

  #250284 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  jeśli mi się dobrze wydaje to jest półsyntetyk i to tez. Jeśli tak, to możesz 🙂 Ja często tak miećszałem i nic się nie działo 🙂

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #250285 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Do tego co napisał siwy_fact, możesz mieszać półsynteteyk z półsyntetykiem. Ale nie możesz mieszać na przykład syntetyka z półsyntetykiem.

  #250286 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Actevo jest syntetyczny ;/ fack a ja go wlałem nie no ale może nic się nie stanie wlałem go z 400 ml … 🙁 a było z 1l półsyntetycznego nie no raczej się nic nie powinno stać myśle !

  #250287 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  motórzysta, miejmy nadzieję. Jak cos to zrobi ci się nagar na tłoku i swiecy i będzie czyszczenie. Tak więc to nic poważnego 😉

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

  W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
  #250288 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  nie raczej nic się nie powinno ja miećszałem w simsonie mixola a puźniej orlen półsyntetyk i nc się nie działo a po takiej mieszance mówili że się zatrze na bank i nic się nie stało apcia porządny sprzęt przepali i pojedzie „dali” haha ;D już trochę zapuźno może się to zmiećsza obydwa czerowe hehe ;D

  #250289 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  motórzysta, w razie czego możesz spuścić olej. Ale tak jak wcześniej pisałem skuter nie powinien ci się zatrzeć tylko powinien się zrobić nagar.

  #250290 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  a jak wyczuje że jest ten nagar ?

  #250291 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Po prostu pod czas jazdy zgaśnie ci machina. Wtedy rozkręcasz głowice i cyl i czyścisz tłok.

  #250292 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Castrol Act>evo 2T to najwyższej jakości olej wyprodukowany w technologii syntetycznej, do silników 2-suwowych, zabezpieczający przed tworzeniem się szkodliwych osadów w silniku i układzie wydechowym oraz wydłużający żywotność świec. Dodatki uszlachetniające likwidują osady węglowe w 3 etapach – przywierają, penetrują i niszczą je. Łącząc ochronę silnika z zapobieganiem nagarom, olej ten jednocześnie znacznie ogranicza dymienie.

  pisze że jest wyprodukowany w technologi syntetycznej ale to półsyntetyk 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
Odpowiedz do: zmieszanie oleju ?
Informacje o Tobie: