Zmieniłem cylek ale nie ma poprawy osiągów

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

No więc tak : Mam chiński skuter 4T Baotian Wymieniłem w nim cylinder na 80 cm3 i zmieniło się tylko to że jest o wiele zrywniejszy a szybciej się nie rozpędza i nie osiąga większej prędkości maksymalnej. Jedzie tak jak na 50cm tylko jest bardziej zrywniejszy i tyle . Wiecie może czemu tak jest ?? Może blokada na module ?? Z góry wszystkim dzięki

Anonim
    Gość

A docierałeś go dobrze?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

mariusz48 – Tak zeby tuningowac bzyka musisz blokady pościągać. Wejdz tu http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=3805&sid=f2d90b129c60a48fc563e7be416b99c3#3805 tam masz rodaje blokad i posciagaj je. A co do modulu to musisz kupić inny nowy juz odblokowany do twojego zestawu kup naraku Racing. A jak docierales ten kit. Odrazu gaz do konca czy przez 500 km jezdziles wolno??

Anonim
    Gość

Jeszcze go nie dotarłem bo dopiero jeżdze 1 dzień i nie od razu gaz do dechy tylko stopniowo spokojnie i na jakiś czas na 10 sekund gaz do dechy, puszczam manetką i znowu stopniowo chcą go dotrzeć i myślę ze 500km starczy 😀 Albo niekiedy po prostu rozpędzam się na maksa puzniej lekko popuszczam manetką schodzę do 50 i tak jad?. Po dotarciu moze był lepiej czy nie ?? Lucek92 a możesz podać stronkę ?? z tym modułem naraku Racing?? P.S. Jeszcze nie ściągałem Ładnych blokad.

Anonim
    Gość

Szukaj na sklep.jednoslad.pl No to pościągaj blokady z waria tłumika itp itd. To źle docierasz bo ja w moim polinim mam napisane że przez pierwsze 500km W OGÓLE nie otwierać przepustnicy na więcej niż 3/4.

Anonim
    Gość

A może kupić odblokowany króciec ssący ?? Czy którys z tym modułów opłaca się kupować?? http://moto.allegro.pl/search.php?string=chi%C5%84skie+skutery&from_showcat=1&category=19032&country=1&order=b

Anonim
    Gość

EJ czytales swoją wypowiedź?? Jest zrywniejszy ale się szybciej nie rozpedzał? Skoro zrywniejszy to i od zera do ilus tam ma wieecej. Regulowales go jakos po tej przerobce?

Anonim
    Gość

haha jak tak dalej będziesz docierać to się zatrze po niedługim czasie jeździj spokojnie do 40km/h zrób 500km wyreguluj go i dopiero szarżuj

Anonim
    Gość

Ok dotrą go dobrze 😀 wino – Jest zrywniejszy ale nie osiąga większej prędkości maksymalnej 😀 przejęzyczyłem się wcześniej 😀 Jeszcze go nie regulowałem …

Anonim
    Gość

Człowieku, pierw go wyreguluj, dotrzyj a potem pytaj na forum! Zamykam.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button