Zmiana żarówki

Witam. mam taką żarówkę z takim wejściem jak na obrazku w lnku

allegro.pl/zarowka-12v-35-35-w-ba20d-skuter-motocykl-quad-i3052008269.html

Moje pytanie brzmi: czy mogę coś zrobić aby założyć np taką żarówke z takimi końcówkami

allegro.pl/zarowka-12v-35-35-w-h4-p43t-blue-skuter-motocykl-i3052078260.html

Proszę o pomoc :)

nie możesz . bo po 1 klosz w żarówkach halogenowych jest inaczej zrobiony a po 2 to nie będzie pasowało

A czy są jakieś żarówki najlepiej o barwie białejktóre pasują pod te wciski? I jaka jest cena takiej żarówki?

Czy mogę założyć taką jako zamiennik ?

allegro.pl/zarowka-przednia-xenon-type-ba20d-12v-35w-35w-i2986004378.html

Tak, możesz. Ja mam Revo Xenon HIR 5000k i świeci białym, ładnym światłem :)

Dzięki. I przy wymianie nic w instalacji robić nie będę musiał?

zarowka ktora pokazales na linku jest halogenowa jezeli nie masz szkla w lampie pod halogen swiatlo bedzie zle skupione przez co gorzej bedzie swiecil mimo ostrzejszego swiatlao
jezeli nie masz na kloszu napisu H to mozesz dawac zarowki tylko zwykle nie halogenowe
Lukario ci prawidlowo opisal problem wiec czemu dalej wskazujesz na halogenowe bez zmiany klosza, odblasku zarowka typu H NIE BEDZIE W ZWYKLYM KLOSZU I ODBLASKU SPELNIALA SWOJEJ ROLI

Ale mi chodziło o tą Zarowke z tego linku:
allegro.pl/zarowka-przednia-xenon-type-
ba20d-12v-35w-35w-i2986004378.html

Teraz mam barwę żółtą i ciężko mi się jeździ jak jest ciemno. I postanowiłem wymień żarówke która święci na biało.

Ta,która pokazałem w linku w tym poscie pisze że jest to zamiennik i że będzie świeciła bez problemu.

I tu moje pytanie: Czy jak będę zakładał tą Zarowke to elektryka wytrzyma? Czy muszę coś zmieniać?

kuba90876 wytzryma bo zastosujesz zarówkę o dobrych parametrach

O nareszcie jakaś konkretną odpowiedz. :) Dziękuję :) Jutro powinienem ją zamówić :) ale jeszcze,sprawdze iu siebie w sklepach czy nie mają takiej żarówki :)

ja ostatnio zamontowałem hs1 35/35w niebieskie banki swieca elegancko na biało. w dzien co prawda sie swiatlo nie odroznia ale wieczorem i przy zaciemnieniu jest widoczna róznica

A jeżeli chciałbym założyć taką Zarowke jqk ty to musiałbym zmieniać coś w kostce??

Nic nie zmieniasz - żarówka ma dokładnie takie same parametry jak stara. Ja już dawno założyłem taką:
http://allegro.pl/zarowka-h6-12v-35-35w-typ-ba20d-zamiennik-b35-i3051317902.html
Jest bardzo dobra gdyż daje ładne białe światło i zdecydowanie lepiej świeci po zmroku.

Aha. Czyli tylko kupuje wkladam , i składam i mogę jeździć :) No to bardzo się cieszę :) A mam jeszcze pytanie , bo mam teraz wsadzoną zwykłą żarówkę w kształcie bańki, i czy jak wsadze tą nową żarówkę to wszystko z rozprowadzaniem światła nie będzie złego, nie będzie się światło źle odbijało .?

kuba odnosnie hs1 to tak bo gniazdo żarówki jest jak do samohodowej ah4 ale ta co podał Michalk001 jest jak najbardziej wporzadku i nie bedziesz musial wymieniac gniazd

No ok. To chyba zamówie taką jaką Michalk001 podał w linku. A jak jest z rozprowadzaniem światła , odblasi w lampie dobrze odbijają światło?

U mnie świeciła za wysoko, ale zależnie od motorka możesz albo opuścić lampę albo powinna być regulacja z tyłu lampy. Ja musiałem pokręcić regulacją i ustawić światła. Ale to 10 minut roboty.

Aha . No to w przyszłym tygodniu kupię żarówkę i nareszcie będzie można jeździć po zmroku ^^