Zmiana żarówki przód w skuterze Kingway Barracuda :)

Hej mam pewien problem spaliła mi się żarówka w skuterze Kingway Barracuda. Wie ktoś moze jak mam się dostać do reflektora przedniego ,aby wymienić żarówkę? Jeśli to coś pomoże to wchodzi tam żarówka prawdopodobnie 12V 35/35W :)

Ten skuter jest podobny do Incy street i niech ktoś się wypowie kto ją ma ale pewnie musisz ściągnąć przednią czasze.

Ja w Keewayu sciągałem cały przód, i dalej już jest łatwy dostęp. ale się nie wtrącam :) przód rozkręć i zobacz :) napewno dasz radę.

Ja w ince street wykręciłem sześć śrub - cztery od tej strony gdzie jest schowek i dwie od spodu. Potem tylko wyciągnąć maskę przednią z zaczepów (co nie było najprostszą czynnością, bo się haczyło) i moim oczom ukazały się podłączenia żarówek. Nie wyciągałem co prawda żadnej ale pewnie trzeba zwolnić jakieś zaczepy. nie mam akurat tu skutera więc nie sprawdzę. Być może podobnie jest u Ciebie.

Tak jak wszyscy piszą, sama żarówka to BA-20D, lepiej od razu kupić halogen i przy tej samej mocy będzie lepiej świeciło. Wyższej mocy nie dawaj bo Ci lampę stopi.

Wyższej mocy nie pociągnie prądnica.

Dzięki szykuje się robotka na którąś z sobotek :). A co do żarówki to też myślałem o halogenie.

Ryglos wstaw żarówke HS1 12V 35/35W spokojnie wystarczy, lepsze swiatło od razu