Zmiana Zarówek

Mam w skuterze lampę gdzie znajdują się 2 żarówki postojówki i 2 zwykłe żarówki i mam pytanie co myślicie o wymianie postojówek na białe led ???

jak to jakaś 50tka to bedą fajnie migać jak bedziesz na wolnych obrotach

A udowodnić Ci, że nie masz żarówek "postojowych" ?

1.tak to jest 50-tka
2.udowodnij ;)
A radzicie wymienić wszystkie czy tylko postojówki widziałem w samochodzie jak koleś miał zwykłe żółte i ledowe postojówki i to nieźle wyglądał0 :) to jak radzicie ?

czy te zarowki swieca sie kiedy silnik nie pracuje? jezeli nie - to nie sa postojowki

samochód ma alternator i doskonale stabilizowaną stałonapięciowa instalcje gdzie plus jest plus a minus jest minus

w skuterze na lampe głowną masz najczęściej prąd zmienny, ze stratora.I jest on tam tylko wtedy kiedy silnik sie kręci.

a LED wymaga stabilizowanego napięcia prądu stałego.wiec jak chcesz LED- to jeszcze ukłąd co to wyprostuje.im lepiej- tym mniej beda migać

No nie swieca sie jak silnik nie pracuje ale moge tez stac i mniec właczony silnik a jakies odp na pytanie wyzej ?

odpowiedź masz wyżej, tylko wymiej na takie żeby w dzień było widać że lampa świeci i że hamujesz bo ci z tyłka zrobią garaż

a najlepiej zobacz czy nie ma do twojego skutera lamp LED gotowych. Allegro i szukasz hasła skuter LED i przeglądasz wyniki

a jeżeli NIE ŚWIECĄ to nie sa to swiatła postojowe tylko pozycyjne

A ok bd pamietał thx za radzy :)

nie spotkałem jeszcze skutera z postojówkami - oznaczone literą "P" na przełączniku. Głównie w skuterze są światła mijania/drogowe, POZYCYJNE