Zmiana wachacza na lagi >>speedfight<<

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zmiana wachacza na lagi >>speedfight<<

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Wiec tak bd zmienial ten chujowy wachacz na lagi ale mam pare pytan… Wiem ze potrzebuje felg+tarcza+zacisk+lagi z polka i ta rura co idzie do gory ten czy od speeda będzie ok ?? chodzi mi o to gdzie się kiere montuje… I drugie pytanie od jakiego pezota to wziasc zeby pasowalo ?? myslalem na viva lub trekerem.. Czekam na odpowiedzi… Za wyczerpujace wypowiedzi ktore mi pomoga daje pomogl

Anonimowy

co do tej rury to polecam znaleźć tokarza dobrego, to ci to zrobi za parę złotych, a nowa kosztuje kupę kasy. Koleś dorobi Ci do półki, jaką musisz kupić z lagami i najlepiej kołem. jak masz wahacz, to rama jest w ogóle odpowiednia do lagów??

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

kurde właśnie nie wiem ale widzialem takie przerobki… najwyzej jakieś przerobki trzeba będzie zrobić… ale widzialem ze się da

Anonimowy

a w czym ci to przeszkadzał Nie wiem czy się opłaca takie coś robić

Anonimowy

z tego co wiem to montują lagi od jeta ale nie wiem czy to prawda i podobno wygląda jak na szczudłach potem ale to nie problem zawsze można trochę go obniżyć 🙂

1400 post 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Ok dzieki za odp ale nadal nie wiem czy lagi z ´sama polka czy ta sztyce czy jakos tak gdzie kiere się montuje tez ?? ja na stunta chce wiec wachac dlugo nie pobuja….

Anonimowy

musiał byś całą sztyce kupić i lagi do tego
    i chyba zacisk ale tego juz nie jestem pewnien

Anonimowy

ok czyli od jeta tak ?? czy od vivki lub trekla tez podejdziie ?

Anonimowy

Nie wiem jak u ciebie w speedzie jest, ale u mnie w keewayu było to tak że pułka była razem ze sztycą. A w roxie nie wiem, także całą sztyce musisz chyba kupić.

Anonimowy

no okej.. od jeta sa ceny wysokie w chuuuuuuuuuuj bo patrzalem.. a od vivki lub trekla powinno podejsc ??

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie