Zmiana skutera.. ale na co ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zmiana skutera.. ale na co ?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #274242 Odpowiedź

Anonimowy

Zdecydoważem się zmienić Gilere Stalker na coś innego 😛 i tutaj się pojawia problem .. max 3000 zł 🙂 myślę o maladze F15 albo runnerce … ? ale co Wy sądzicie ? może coś innego ? :/

#274243 Odpowiedź

Anonimowy

Z tych dwóch to brałbym f15 ze względu na to, że za 3tys dorwiesz lepszł malagę niż runnerk?:):):)
    Silnik minarelli, wygląd też niczego sobie.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #274244 Odpowiedź

Anonimowy

co my sądzimy??
    przecież nie kupujesz skutera dla nas….
    To jest dla ciebie. Było już tyle o tym tematów, że powinieneś się orientowałco jest dobre, a co nie.
    kupujesz skuter przede wszystkim dla siebie, więc sam wybierz, to co chcesz….

Co ci z tego, że powiem żebył kupić roxa bo mi się podoba rox i bym go chciaż.
    Tobie się może nie podobać i po co ci moje zdanie?

Co z tego, że ktoś ci powie żebył kupowałnp Piaggio NRG, bo jemu się podoba, ale tobie nie?

#274245 Odpowiedź

Anonimowy

Widzisz Koks: On prosi Nas o radę. Myślę, że sam nie może się zdecydowac i nie ma własnego zdania na ten temat, dlatego tu pisze.(Gdyby mu się któryś bardziej podobać i byłby zdecydowany- to chyba oczywiste, że wziąćby i nie pytać na forum)

PS. Po to jest ten dział, ażeby o takie rzeczy pytac.

#274246 Odpowiedź

Anonimowy

A więc 🙂 Zostają przy Gilerce 🙂 w?o?? tylko tłumik Laser X Pro, amortyzatory sportowe … i zrobić Optic Tun …

Na razie musiałem wydać kasą i nie dam rady .. 😛 dzięki Wam 🙂

Temat do zamknięcia… Przepraszam … 😛

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #274247 Odpowiedź

Anonimowy

Zależy gdzie mieszkasz jak na wsi to Quada
    A jak w mieście to runnera

#274248 Odpowiedź

Anonimowy

zamykam

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Zmiana skutera.. ale na co ?
Informacje o Tobie: