zmiana lub wybebeszanie tłumika w skuterze 2t

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #717085
  Gęsior
  Uczestnik
  • Postów: 8

  Witam przychodze z zapytaniem bo nigdzie w internecie nie moge znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na ten temat.
  Posiadam skuter keeway flash 50 2t wszystko seria i chciałem zmienić wydech na przelotowy lub orginalny wydech wybebeszyć w środku i ponownaie pospawać.
  Czy robił ktoś coś podobnego w swoich skuterach? Czy może to wyrządzić jakieś szkody na silniku lub stratę mocy?

  #717093
  paci
  Moderator
  • Postów: 5 812

  Jak wybebeszysz straci na mocy,na przelocie nie pojeździ to nie 4t,nawet używka technigasa za 100-150 z znanego portalu na o. Doda mu wigoru

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #717094
  Gęsior
  Uczestnik
  • Postów: 8

  a może to wyrządzić jakieś szkody w silniku?

  #717149
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 036

  tak, tłumik w 2T to bardzo ważna część – wiec nie dłub w tym. To nie jest 4T że sobie dłubiesz w tłumiku albo wiercisz dziury i masz „tuning”. A skoro pytasz – to znaczy że nie masz o tym pojęcia.. wiec tym bardziej sie za to nie bierz.

  #717150
  Szumek811
  Uczestnik
  • Postów: 1 032

  Wydech w 2T to dyfuzor, ma on za zadanie cofanie nie przepalonej mieszanki z powrotem do cylindra. Wydech do 2t trzeba obliczyć na konkretną charakterystykę cylindra. Seryjny wydech jest nisko strojony

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button