Zmiana lampy w Thunderku :P

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zmiana lampy w Thunderku :P

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Tak więc robię właśnie z kumplem jego Thunderka ^^ Potrzebował bym, abyście mi zaproponowali jakąś lampę, którą można by było zamontować zamiast aktualnej, oczywiście przy użyciu maty szklanej, żywicu i szpachlówki. Potrzebuję propozycji z jakich skuterów lampa mogłą by łądnie wyglądać i jak by to było z elektryką. Oto zdjęcie lampy, ale w innym skuterze bo nie mam tu fot jego „maszyny” xD

Migacze rówwnież chcemy dać nowe, coś w tym rodzaju: , gdzieś z boku je się da, więc cała ta tylnia lampa i migacze są do dyspozycji. Oczekuję jakiś ciekawych propozycji oraz przyjmę z chęcia jak najwięcej rad i sugestii.

Pozdrawiam 😆 😆 😆

Ps. Linki mile widziane (najlepiej używki z allegro ^^).

Anonimowy

No trochę cięzko chyba będzie… Bo tu jest duża lampa. A zawsze lepiej powiększyć nić szpachlować otwór który jest za duży.. Może od sr?;d tylko jakoś ciekawie wmontować. I w ogóle końcówke plastiku zrobić lepiej ze szpachli żeby to wyglądało..

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

Anonimowy

a mi by się podobało (sam tak chciałem zrobić ale juz zaduzo wydałem w skuta) wkleic te 2 okrągłe lampy od sr’ki, nawet specjalnie trudne to nie będzie http://www.skutercentrum.pl/images/img_mn/BGM5005YL.jpg

Anonimowy

mi te lampy podane prze rudego się zbytnio nie podobają i równierz radziłbym ci założyć te od sr’ki bo są zajebi**e no i do tego te kierunki co podałeś i będzie oK

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Też miślalem nad SRką. Musze to dobrze wybadać jak to tam zamontować ^^ Ten chiniol też nie ma zbyt wytrzymałych plastików, ciekawe czy kumpel sięzdecyduje i jak nam wyjdzie ta cała zabawa z matą i żywicą ^^ Na razie się nie ruszam i tak bo się wczoraj załatwiłem na nartach i lewa noga trochę niesprawna ^^

Dzięki za pomysły, jak ktoś mił by jakiściekawyprojekt lub coś to dawajcie 😀
    Co myślicie, żeby zrobić samemu lampe LED, a np. tylko klosz przeszczepić ?

Anonimowy

Niby ta lampa od sr ładna, ale widziałem ją kiedyś w chinolu, mega WT, nie róbcie tego.

Anonimowy

Zmiana planów. Prosił bym o usunięcie tematu, chyba że coś z niego może się komuś przydać.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie