! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zmiana lampy tył

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Anonimowy 11 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #240431 Odpowiedź

Anonimowy

Mam piaggio NRG i wygładziłem mu nadkole pozaklejałem mu lampę i kierunki tył. Mam zamiar w sadzić lampę do tyłu od R1. Czy to jest dobry pomysł? I czy będzie dobrze wyglądać?

Mam reflektor od R1 i mam zamiar wsadzić go do starej czachy od NRG i pobawić się szpachla i żywicą i dopasować reflektor…

#240432 Odpowiedź

Anonimowy

na pewno będzie wyglądał inaczej niz inne 😉 a czy dobrze hmm… nie widzialem jeszcze takiej kombinacji… Ale jeśli wszystko ladnie spasujesz dokladnie to powinno byc ladnie 😉 Bedziesz mial pewnosc ze drugiego takiego nie ma i o to tutaj chodzi 😉

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #240433 Odpowiedź

Anonimowy

I o to chodzi w tuningu skuterów zeby się wyroznialy… Zrob i czekam na efekty…

#240434 Odpowiedź

Anonimowy

No zrob ja w malaguti f12 mam zje*** lampę z tyłu :d

#240435 Odpowiedź

Anonimowy

Daj foto… Lampy

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #240436 Odpowiedź

Anonimowy

ja widziałem już taką kombinacje w tzr’ce ale aby z tylna lampą od r1 i wyglądalo to bardzo ładnie
    chodzi mi o model z tą lampą

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Zmiana lampy tył
Informacje o Tobie:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów. Przepraszamy, że musimy Ciebie o tym poinformować.

Polityka Prywatnosci