Zmiana felg w skuterze

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zmiana felg w skuterze

Ten temat zawiera 63 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 64 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #249840 Odpowiedź

Anonimowy

Witam! Zakładam ten temat aby było łatwiej wszystko ogarnąć i żeby nie było syfu na forum.
    W tym temacie możecie pytać i odpowiadać tylko na temat zmiany felg. Za każdy jeden najmniejszy spam od razu leci ostrzeżenie. A najlepiej kto wie lub zmieniał niech napiszę mi na PW jakiego ma sqta i z jakiego przełożył a ja będe tu podklejał. Inne, których jeszcze nie będzie piszcie w pytaniach i odpowiedziach. Co jakiś czas będe usuwał posty a podklejał tylko potrzebne dane żeby był porządek. Mam nadzieje że zrozumieliście. Warto podkreślić, że ten pomysł został zainicjowany przez Wronę. 😉

Yamaha Neos ➡ http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=4779.

#249841 Odpowiedź

Anonimowy

Tak więc mam pytanie czy fele od jet-a podejdą do trekkeraż? , bo te nowe peugeoty mają inne silniki , w jet-cie są też inne lagi

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #249842 Odpowiedź

Anonimowy

wrona, nie. Nie beda pasowac. Sam chcialem zmienić. :573:

#249843 Odpowiedź

Anonimowy

Na 100% do Yamahy Neos na przód pasuje felga od Yamahy Aerox 13 cali. Na tył pasuje każda felga od skutera, który:
    -ma hamulec bębnowy
    -ma silnik minarelli horziontal na długim karterze (czyli większość )

#249844 Odpowiedź

Anonimowy

witam mam pytanie 😉 czy przednia felga od runnera 13 cali pasuje do nrg z rocznika 1998 ??zawieszenie jakie mam to firma showa . z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #249845 Odpowiedź

Anonimowy

Jakie felgi pasują do starej srki z sil. Minarelli Horiz. LC?? Czy od pośredniej Sr będą pasowały?? A np. od aeroxa na przód felga będzie pasowałaż?

#249846 Odpowiedź

Anonimowy

Pasują felgi od NRG do runnera ? ( przód i tył ) ?

#249847 Odpowiedź

Anonimowy

Ja chciałbym się wypowiedzieć jak można felgi zmieniać w tgb:
    1. w tgb orion będą pasować felgi z tgb tryton lub niemieckiego pegasusa i na odwrót (sam zmieniałem)
    2. tgb mystic koła 13 cali można zmieniać z tgb r50x 13 cali i tgb 303 też na 13 calowych felgach ( bo 303 były też na 12 calowych” ) tylko że przy zmianie kół w tgb mystic należy pamiętać, że z przodu ma on felgę 12 calową więc 13 calowa na te miejsce nie wejdzie.

#249848 Odpowiedź

Anonimowy

Ja mam pytanie moja stalkrerka ma z przodu 120-90-10 i mam pytanie czy wejdzie np felga od nrg lub od aprili 120-60-13?A na tył to nie wiem 130-60-13??

#249849 Odpowiedź

Anonimowy

Ja mam pytanie moja stalkrerka ma z przodu 120-90-10 i mam pytanie czy wejdzie np felga od nrg lub od aprili 120-60-13?A na tył to nie wiem 130-60-13??

Jeśli masz długi karter to od NRG wejdzie bez problemu, ale musisz kupić na odpowiednią średncie bębna.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 64 łącznie)
Odpowiedz do: Zmiana felg w skuterze
Informacje o Tobie: