Zmiana Świecy – różne długości

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zmiana Świecy – różne długości

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam. Mam problem dotyczący świecy.. Powinienem mieć święcę B9ES. jest ona na długi gwint.. ja mam na krótki w swoim.. Czy jest możliwe że po prostu ktoś nie chcący założył inną świecę?.. co się stanie jak założe na długim gwinice?

Anonimowy

Jeśli rzeczywiście ma być długa to nic się nie stanie.
    Jeśli ma być krótka a wsadzisz długą tooo… będzie waliło w tłok ? Tak mi się zdaje.

Ale w ogóle coś dziwne, że to Ci działa jak masz mieć długi a masz krótki wsadzony :p

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

powiem ci tak , mi moja swiieca , padła na działce , ok 15 km od domu , i jedynym rozwiązaniem było danie krótkiej siwecy od kosiarki , silnik się zagrzał po około 5 km ;/ naszczescie w miare go uratowałem bo go zgasiłem zanim sam zgasł

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie