Zlot Mazowsze!

Witam was bardzo serdecznie, mam okazję zaprosić Was na zlot który odbędzie się 6 kwietnia 2013 roku w Wyszkowie!
Dokładną godzinę i miejsce podam wam bliżej zlotu.
Będzie wycieczka -
Wyszków- Ostrów Mazowiecka- Łochów- I ponowny przyjazd do wyszkowa na ognisko :) Cała trasa około 100 km.
Kto chcę się zapisać na zlot niech w komentarzu napiszę:
1.Maszyna wraz z pojemnością
2. skąd jest
Wymogi:
1. Maszyna ma osiągać 70 km/h - wydaje mi się że wystarczy.
Automatycznie zostaniecie wpisani na naszą listę.
Oczywiście mamy swojego fotografa.
Każdy kto będzie chciał zdjęcia ze zlotu-10zł
I składka na ognisko- Myślę że po 7zł będzie ok.

Pozdrawiam
Organizatorzy.

Ktoś chętny??

Zapraszam na Funpage:
https://www.facebook.com/pages/Skutery-Motory-Wyszk%C3%B3w-i-okolice/502464056466781?ref=hl

1. Yamaha TZR 50 (50 ccm, jeśli będzie kaska będzie i 72 ccm :))
2. Mieszkam w Kadzidle, 20 km od Ostrołęki. Do Wyszkowa wg. Google Maps koło 100 km, więc myślę że dam radę o ile rodzice pozwolą ;).

70 km/h wydaje mi sie że osiąga. Licznikowe 95, czyli coś kolo 80-85 chyba leci ;).

Warto wspomnieć że 6 kwietnia to Sobota coby się inni nie męczyli poszukiwaniem kalendarza :)

Na facebooku lajknij, tam będzie co i jak, gdzie będzie zlot. W razie czego wyjadę po ciebie. Ktoś jeszcze?

1.Skuter magnus capro (65cc/50) :)
2. Heh też Kadzidło :)
no skuterek idzie v max około 90
A ewentualnie moze byc 125/50? vo skuter jesli sprzedam to pewnie co większego kupie

PS. Jeśli rodzice pozwolo to bd napewno

To samo co do kolegi, na funpage lajknij i weście się zapiszcie na facebooku to tam będę zapisywał ;)

Macie jeszcze jakis kolegów ze skuterami, motorami? Bo właśnie zapisuję to odrazu mógłbym zapisać. W tej chwili jest około 30 osób- to na start jest niezle ;)

no może jeszcze ze dwóch z Kadzidłą sie wytrzaśnie ;)

Zapiszcie się na facebooku na zlocik ;) Tam będą automatycznie do listy zostaniecie wpisani. Zdjęcia będziecie chcieli?

nwm... zdj to nie problem samemu zrobic ;) a 10 zł to duzo prawie 2 litry benzyny! :D