Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2011 . Kto będzie ?.

Witam.
Już jest znana data słynnego zlotu Motocyklowego w Częstochowie.
Więcej info :
http://motologer.pl/motocyklowy-zlot-gwiazdzisty-czyli-czestochowa-2011.html

Kto ze Skuterowo będzie na tym zlocie?.
Ja byłem rok temu i w tym roku też na 100% będę :).

ja się wybieram ale nie wiem czy samemu będzie chciało mi się spod Warszawy jechać :) a Ty Patrykk skąd jesteś ?

Katowice :P

to masz znacznie bliżej, mi wychodzi jakieś 210 km od domu, choć to i tak nie dużo. Można na górce przeprośnej nocować pod namiotem :)

Patrykk jaką trasą jedziesz skutem na zlot do czewy?

Normalnie Gierkówką na Warszawę :P.
Ewentualnie jak wcześniej wstanę i będzie mi się nudzić to przez Pyrzowice ( fajna trasa, jechałem nią w tamtym roku ;p ).

No tak, ale ekspresówką nie bardzo jechać pięćdziesiątką..jechałeś kiedyś przez Piekary, Żyglinek, Piasek, Boronów? fajna trasa przez lasy, nie ma takiego ruchu jak na ekspresówce, bezpieczna i co najważniejsze policja nie ma prawa się doczepić. Ja mimo że mam prawko A i skuter 150ccm, zawsze na Czewe jeżdżę tą trasą ;)

Nie jechałem tą trasą :P.
Ekspresówka wydaje mi się najlepsza, policjant też człowiek :), w niedziele nie ma aż takiego ruchu, a jak nie ekspresówka to ta przez pyrzowice, bo ją znam ;p, a tą przez piekary nie jechałem jeszcze nigdy.
Ewentualnie można jeszcze przez Dąbrowę, Siewierz etc.

Ja tam nie mam problemu z jazdą po ekspresówkach :D

widać macie farta, bo nie wolno motorowerem/skuterem 50ccm jeździć ekspresówkami, jak złapią Pawlaki, będzie mandat..
Swoją drogą, ekspresówką do Czewy, źle się jedzie, same góry, koleiny od TIRów i blaszaki grubo przekraczające dozwoloną prędkość, trzeba mieć się na baczności ;)

Nie ma ryzyka, nie ma zabawy :P.
Dobra, bo rozmowa zeszła na boczny tor.
Głównym celem założenia tematu była integracja, tych co jadą , żeby się zobaczyć/pogadać etc :P

no, ja często jeżdżę na Czewe z Jaworzna, ale przez Szopienice, Katowice, Siemianowice Śl, Piekary, Miasteczko Śląskie, Kalety, Herby, Blachownię.. może spotkalibyśmy się kiedyś w trasie, ale skoro motorowerem śmigasz ekspresówką, to gratuluję :lol:

Pietro gierkówka to nie ekspresowa. Drogi expresowe oznaczone sa "S" a na gierkówce w kierunku cz-owy jest tylko przez sosnowiec

ja sam juz tamtemty smigałem do zwiercia przez siewierz z pominięciem własnie sosnowca jadac na czeladż i wjezdzajac na nia w bedzinie na łagiszy

Krzysiek, to jest droga krajowa S1 ;)

Tak, niestety jest to trasa S1, czyli trasa ekspresowa .

Dobra Panowie, Kto będzie ?.

do zlotu jeszcze trochę czasu, może się zgadamy bliżej terminu..

Ja bede :P chetnie sie zabiore tez z kims z okolic Częstochowy

BENZER FLORIDA 50

Pietro S1 jest tylko na odcinku miasta sosnowiec

Pietro a tej stronie są pokazane wszystkie drogi ekspresowe aktualne i autostrady http://wrut.pl/ssc/ polecam wszystkim ta stronkę