Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2011 . Kto będzie ?.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Patrykk
    Użytkownik

Witam.
    Już jest znana data słynnego zlotu Motocyklowego w Częstochowie.
    Więcej info :
    http://motologer.pl/motocyklowy-zlot-gwiazdzisty-czyli-czestochowa-2011.html

Kto ze Skuterowo będzie na tym zlocie?.
    Ja byłem rok temu i w tym roku też na 100% będę :).

madi
    Uczestnik

ja się wybieram ale nie wiem czy samemu będzie chciało mi się spod Warszawy jechać 🙂 a Ty Patrykk skąd jesteś ?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Patrykk
    Użytkownik

Katowice 😛

madi
    Uczestnik

to masz znacznie bliżej, mi wychodzi jakieś 210 km od domu, choć to i tak nie dużo. Można na górce przeprośnej nocować pod namiotem 🙂

Pietro
    Użytkownik

Patrykk jaką trasą jedziesz skutem na zlot do czewy?

Patrykk
    Użytkownik

Normalnie Gierkówką na Warszawę :P.
    Ewentualnie jak wcześniej wstanę i będzie mi się nudzić to przez Pyrzowice ( fajna trasa, jechałem nią w tamtym roku ;p ).

Pietro
    Użytkownik

No tak, ale ekspresówką nie bardzo jechać pięćdziesiątką..jechałeś kiedyś przez Piekary, Żyglinek, Piasek, Boronów? fajna trasa przez lasy, nie ma takiego ruchu jak na ekspresówce, bezpieczna i co najważniejsze policja nie ma prawa się doczepić. Ja mimo że mam prawko A i skuter 150ccm, zawsze na Czewe jeżdżę tą trasą 😉

Patrykk
    Użytkownik

Nie jechałem tą trasą :P.
    Ekspresówka wydaje mi się najlepsza, policjant też człowiek :), w niedziele nie ma aż takiego ruchu, a jak nie ekspresówka to ta przez pyrzowice, bo ją znam ;p, a tą przez piekary nie jechałem jeszcze nigdy.
    Ewentualnie można jeszcze przez Dąbrowę, Siewierz etc.

HugoBoss
    Uczestnik

Ja tam nie mam problemu z jazdą po ekspresówkach 😀

Pietro
    Użytkownik

widać macie farta, bo nie wolno motorowerem/skuterem 50ccm jeździć ekspresówkami, jak złapią Pawlaki, będzie mandat..
    Swoją drogą, ekspresówką do Czewy, źle się jedzie, same góry, koleiny od TIRów i blaszaki grubo przekraczające dozwoloną prędkość, trzeba mieć się na baczności 😉

Patrykk
    Użytkownik

Nie ma ryzyka, nie ma zabawy :P.
    Dobra, bo rozmowa zeszła na boczny tor.
    Głównym celem założenia tematu była integracja, tych co jadą , żeby się zobaczyć/pogadać etc 😛

Pietro
    Użytkownik

no, ja często jeżdżę na Czewe z Jaworzna, ale przez Szopienice, Katowice, Siemianowice Śl, Piekary, Miasteczko Śląskie, Kalety, Herby, Blachownię.. może spotkalibyśmy się kiedyś w trasie, ale skoro motorowerem śmigasz ekspresówką, to gratuluję 😆

KrzysiekP
    Użytkownik

Pietro gierkówka to nie ekspresowa. Drogi expresowe oznaczone sa „S” a na gierkówce w kierunku cz-owy jest tylko przez sosnowiec

KrzysiekP
    Użytkownik

ja sam juz tamtemty smigałem do zwiercia przez siewierz z pominięciem własnie sosnowca jadac na czeladż i wjezdzajac na nia w bedzinie na łagiszy

Pietro
    Użytkownik

Krzysiek, to jest droga krajowa S1 😉

Patrykk
    Użytkownik

Tak, niestety jest to trasa S1, czyli trasa ekspresowa .

Dobra Panowie, Kto będzie ?.

Pietro
    Użytkownik

do zlotu jeszcze trochę czasu, może się zgadamy bliżej terminu..

Lukasz87
    Użytkownik

Ja bede 😛 chetnie sie zabiore tez z kims z okolic Częstochowy

BENZER FLORIDA 50

KrzysiekP
    Użytkownik

Pietro S1 jest tylko na odcinku miasta sosnowiec

KrzysiekP
    Użytkownik

Pietro a tej stronie są pokazane wszystkie drogi ekspresowe aktualne i autostrady http://wrut.pl/ssc/ polecam wszystkim ta stronkę

ragaz
    Użytkownik

Też jadę mam tylko 98 km ,więc czemu nie

Bosmal
    Uczestnik

czwarty raz, ale bede

Pietro
    Użytkownik

Krzysiek, poza miastem Sosnowiec też jest S1…cały czas do Czewy i dalej, droga szybkiego ruchu, 2 pasmowa 😉

TheVill
    Użytkownik

Ja też będę, na jakieś 99% 😀
    Tylko w moim przypadku jadę z klubu, na Zuzie, szukajcie BGM-u, z 30-40 motocykli chyba nas będzie 😀

FenixxPl // TheVill

Urnammu
    Użytkownik

Siema:)
    No szkoda że w Czestochowie:/ ja kurcze nie moge kontaktów we Wrocku nawiązac:/

roomcajz
    Uczestnik

Śmiesznie to wygląda, większość osób łamie prawo jeżdżąc odblokowanym skuterem bez prawa jazdy kat. A, już tym bardziej bez rejestracji jako motocykl a się przejmujecie jaką drogą można jechać a jaką nie…

ragaz
    Użytkownik

roomcajz napisał:

Śmiesznie to wygląda, większość osób łamie prawo jeżdżąc odblokowanym skuterem bez prawa jazdy kat. A, już tym bardziej bez rejestracji jako motocykl a się przejmujecie jaką drogą można jechać a jaką nie…

Widzisz ja zdobyłem prawo jazdy kategorii A razem z B ,były kiedyś takie połączone kursy (dawna sprawa) i wyobraź sobie nigdy za wyjątkiem kursu nie dosiadłem motoru, od roku mam skuter i to tak naprawdę nauka od początku , a z drogami że wiara się dopytuje to maja rację w mieście podczas kontroli nikt z policjantów nie zabierze ci skutera aby go sprawdzić więc mandat możesz dostać tylko za złamanie przepisow (chyba że ktoś jest tak szalony że zasuwa te 70 km po mieście) ,na ekspresowej to już raczej z klucza masz mandat

ragaz
    Użytkownik

8)

roomcajz
    Uczestnik

oczywiście mój post miał skłonić do myślenia, chodzi o ukazanie niekonsekwencji. moje pytanie- co jest kluczem przy tolerowaniu lewizny? – widmo kary i negatywnych konsekwencji. wiem że policja przymknie oko na prędkość a racze :cry:j nie przymknie na jazdę po autostradzie skuterkiem.

-dwie?
    -jedna, wozem jestem

http://www.youtube.com/watch?v=ns6QtsjmYKU

ragaz
    Użytkownik

masz rację

-hehe ” bo w zimie musi być zimno ”

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button