Złomowanie skutera

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Boeyexx
    Użytkownik

witam ja chciałem się zapytać czy można zezłomować skuter bez silnika bo bym go chciał sobie zostawić bo jest na chodzie.

Pietro
    Użytkownik

Musisz zapytać na złomie, ale myślę że tak byle wagowo się zgadzało..Kolega złomował VW Golfa i zostawił sobie silnik, ze skuterem powinno być podobnie, jednak zależy to od dobrej woli złomiarza.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

klekocix
    Użytkownik

Pietro napisał:

Musisz zapytać na złomie, ale myślę że tak byle wagowo się zgadzało..Kolega złomował VW Golfa i zostawił sobie silnik, ze skuterem powinno być podobnie, jednak zależy to od dobrej woli złomiarza.

Tak jak napisałeś wszystko zależy od złomiarza. Niektórzy każą sobie płacić za każdy brakujący kilogram w stosunku do tego widniejącego jako masa własna w dowodzie rejestracyjnym.
    Bodajże 2zł za każdy brakujący kilogram.
    A silnik w skuterze to chyba najcięższa rzecz 🙂

Anonim
    Nieaktywny

Człowieku niektórym brakuje małych części, a ty chcesz zezłomować…
    Nie dawno jakiś koleś pisał, że potrzebuje osłony do stacyjki, którą pewnie masz. Posprzedawaj go na części i wjo, i hajs i wszystko masz!

Ramę sprzedaj + dowód rejestracyjny + oc = około 350 zł można zarobić.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button