Zlocik na koniec wakacji/ropoczęcie roku szkolnego?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Zlocik na koniec wakacji/ropoczęcie roku szkolnego?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe PitagoraS PitagoraS 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe PitagoraS
    PitagoraS
    Użytkownik

Witam.
    Mam taki pomysł może by zrobić jakiś spocik mały w województwie mazowieckim? Może nie wiem w siedlach – nad zalewem bądź w węgrowie – nad zalewem co myślicie? Podawajcie jakieś swoje propozycje może by się znalazło pare osób – tylko żeby nie było 5 czy 6 tylko z 30 każdy wziąłby po 3-4 kolegów i by sie zebrała ekipa Co wy na to ?
    Oczywiście miejsce jest do ustalenia 😀

Zdjęcie profilowe lop16
    lop16
    Użytkownik

jak w okolicach siedlec to ja ewentualnie mógłbym sie pisać na to

Kingway Coliber 4T 50 – <6000km

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    PitagoraS
    Użytkownik

O to już by była jedna osoba xD wziąłbyś jakiś kolegów swoich i oni może swoich 😛
    Tak chciałem siedlce, wegrów – tam gdzie jakiś zalew jest czy coś – jakaś atrakcja xD

PitagoraS
    Użytkownik

Co myślicie nad jeziorem zegrzyńskim? Może w ten weekend co ? Np jechać w sobote i na nocke jakieś by się na miejscu ognicho zrobiło może i w niedziele wrócić ?

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie