Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kail Kail 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kail
    Kail
    Użytkownik

Witam. Mam problem. Mój Zico Simpli strasznie kopci i szybko rozładowuje akumulator.
    Brak prędkości wyświetlanej w liczniku (obroty, paliwo, wszystko chodzi) oprócz prędkościomierza.
    Co robić?

Zdjęcie profilowe SGhost
    SGhost
    Użytkownik

Poruszaj, zobacz slimaka przy przednim kole. Ja tez tak czasem mialem, ze nie pokazywal mi predkosci, musialem wtedy wylaczyc i ponownie wlaczyc zaplon. jesli o kopcenie chodzi, moze to byc wina oleju, zmien na mniej kopcacy, jesli ma moc i wszystko chodzi jak trzeba, to najprawdopodobniej kiepski olej.

mechaniczna pomarańcza
    [URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/57165] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/57165/icon3.png[/IMG][/URL]
    Zdjęcie profilowe Kail
    Kail
    Użytkownik

Aha. No oleju ma w sam raz ale tak niedługo wymieniam na nowy.
    Żeby nie zakładać nowego tematu proszę o pomoc z moim oczkiem bo gdy naladuje akumulator to po 2 startach że startera rozladowuje się. Co robić?

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie