Zipp Xrace pomoc

Witam. Przymierzam się do zakupu motoroweru Zipp Xrace 50. Mam pytanie: czy on tak samo jak Zipp Pro 50 jest sprzedawany bez blokad czy jednak ma te blokady? Proszę o odpowiedzi osoby, które są pewne. Pozdrawiam i liczę na szybkie odpowiedzi.

Ja jestem pewien, że sprzedaż odblokowanego motoroweru który już wtedy motorowerem nie jest to przestępstwo. Blokady można zdjąć, ale nie ufaj tym którzy mówią, że to 90 poleci. Chyba, że z przepaści...

Zipp Pro 50 fabrycznie nie ma blokad. Więc nie wiem jak z xrace. Proszę dalej o odpowiedzi. ;)

@refresh
Pilnie potrzebuję tej informacji! Proszę o pomoc

Jestem na 99 % pewien że Xrace od nowości ma blokady. A raczej jedną blokadę , na module. Wymieniasz na odblokowany i już. Koszt takiego modułu to coś koło 20 zł.

Lub samemu odblokowujesz moduł, ale chyba bezpieczniej jest kupić odblokowany. ^^

Tak . Po co się bawić. Te 20 zł to nie majątek. To jest właśnie zaleta chinoli - tanie części :-)

wszystkie mają blokady od nowości jak i zipp pro 50 tak i zipp x race, blokady możesz ściągnąć w serwisie i nie słuchaj sprzedawcy bo ścieme każdy wciska by pozbyć się towaru.