Zipp xrace pierwszym motorowerem ?? Co wy na to :)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Zipp xrace pierwszym motorowerem ?? Co wy na to :)

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe mikuspro50 mikuspro50 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe _Kuba_
    _Kuba_
    Użytkownik

Witam! Jestem bardzo niezdecydowany najpierw mowa o romecie 707 explode potem o 747 2T a teraz o zippie xrace doradzi mi ktoś co mam wybrać 🙂

Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

To zależy od tego czy wolisz biegówkę czy automat. Nowość od zipp’a to nie jest taki głupi pomysł bo moto jest dobrze wykonane i znając ich silniki to trochę pochodzi więc odpowiedz sobie na pytanie, które ci zadałem na początku.

Szlachta w korkach nie stoi ; d
    Zdjęcie profilowe _Kuba_
    _Kuba_
    Użytkownik

I tu jest problem ,nie wiem czy lepszy będzie automat czy manual .Znajomi mi mówią żebym wziął manuala a odnośnie zippa to czy jest w nim tak jak słyszałem że jest w yamachach że miegi w dół same się zmieniają ??

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe wilczekiller
    wilczekiller
    Użytkownik

Polecam Zipp Quantum R !

4699 zł 2012 R

Wady :

Częsta Możliwość Fabrycznej Wady pęknięcia zbironika ( dozownika ) oleju ! ( NAPRAWA NA GWARANCJI ) ( 2 DNI )

– – – – –

Zalety :

Znakomita Elastyczność
    Zmieszczą się nawet ( przysłowiowe 3 osoby ) ;d
    Małe spalanie ( ok. 3 l na 100 _ )

V-Max ( świetna ) bo 77 km/h przy odblokowanym module CDI tuning sport. !

Ogólnie posiadam ten skuter… i nie mam zatrzeżeń. ; )

Pozdrawiam. !

Zdjęcie profilowe _Kuba_
    _Kuba_
    Użytkownik

A powiecie mi coś na temat zippa pro 50 ??

—–

Teraz mam chrapkę na niegoo ;p

Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

Bierz biegówkę – jazda jest ciekawsza i bardziej ekonomiczna. Silniki te same w obu ale te jednostki są wręcz doskonałe biorąc pod uwagę że to motorower. W sumie tylko lejesz paliwo naciągasz łańcuch i wymieniasz olej i to wszystko – no co kilka tysięcy km regulujesz zawory ale to jest 15 minut pracy. No i nic nie spali Ci mniej od tego silnika – potrafią zadowolić się 1,5 litra w mieście.

Zipp Salmo: przebieg 56702km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km. sezon 2019 – 260km.
    Zdjęcie profilowe _Kuba_
    _Kuba_
    Użytkownik

Dzięki

Zdjęcie profilowe stig
    stig
    Użytkownik

zgadzam sie z michalk tylko biegówka a ten X-Race wygląda kozacko więc nie zastanawiaj się chłopie tylko bierz najlepiej czarno/czerwony bo po euro biało/czerwony nie wchodzi w gre:/

Zdjęcie profilowe Xiwer
    Xiwer
    Użytkownik

Bierz jakiegoś manual’a, a mówię Ci że będziesz bardziej zadowolony niż automatem… No i oczywiście spalanie jak wspomniał Michalk001.

Xiwer,EagleOfDeath
    Zdjęcie profilowe mikuspro50
    mikuspro50
    Użytkownik

Jak się uczyć jeździć to tylko na manualu . A zipp x race jest dobrze poskładany , siedzi się wygodnie ( kierownica wyżej niż w pro 50 ) no i niskie są koszty utrzymania .

Polecam Ci X Race`a :]

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie