Zipp Xrace 50 - tuning.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #167098 Reply
    Dawid39570
    Użytkownik

Siemka.Od stycznia posiadam zipp’a xrace 50.Kolor czerwono biały czarny. Możecie mi napisać co mogę ztjuningować by osiągnąć lepszy v-max ?
    Chodzi mi dokładnie o tuning mechaniczny .Możecie mi też podpowiedzieć coś o tuningu optycznego mojego motorka wielkie dzięki 🙂

#167105 Reply
    snajper061
    Użytkownik
    REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#167112 Reply
    Kristop
    Uczestnik

Dawid39570 napisał:

Siemka.Od stycznia posiadam zipp’a xrace 50.Kolor czerwono biały czarny. Możecie mi napisać co mogę ztjuningować by osiągnąć lepszy v-max ?
    Chodzi mi dokładnie o tuning mechaniczny .Możecie mi też podpowiedzieć coś o tuningu optycznego mojego motorka wielkie dzięki 🙂

A potem walnij w coś i matka nie będzie mała co zbierać…
    Jak chcesz więcej mocy to kupuj większy, a nie będziesz hamował butami

#167113 Reply
    snajper061
    Użytkownik

xrace 50 i 125 to ta sama buda mozesz wkładac 110cm bez obaw tylko jest jedno ale przy zwiększonej poj, niewazne czy 60,72,90,110cm w razie dzwona nie działa oc nie ważny je przegląd i kara za jazde bez prawka jezeli ktoś sie dopatrzy.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Zipp Xrace 50 - tuning.
Twoje informacje:

Back to top button