Zipp X-race 50 ma 3 miesiące i zaczeły skrzypić przednie amortyzatory.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Zipp X-race 50 ma 3 miesiące i zaczeły skrzypić przednie amortyzatory.

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe trol55 trol55 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe trol55
    trol55
    Użytkownik

nie jezdziłem po deszczu trzymany jest w garażu mam przejechane 800km i jak na złość nie wiem czemu zaczeły skrzypieć przednie amortyzatory co z tym zrobić czy udać się z tym do serwisu?

Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

a przecieka olej na amory ? bo jak nie to zostaw troche wody się dostało

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe trol55
    trol55
    Użytkownik

nic nie cieknie a woda skąd by się miała wziąć jak po deszczu nie jezdziłem a trzymam go w garażu a myć go jeszcze nie myłem.

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Oddaj go do serwisu. Niech Ci to naprawią, w końcu nie po to płaciłeś tyle kasy. I pamiętaj, po naprawie na amortyzatory znowu masz na nie 2 lata gwarancji.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe trol55
    trol55
    Użytkownik

wiem o tym ja nawet już miesiąc czekam na zegar bo wskaznik paliwa się zawiesił i z serwisu powiedzieli że z zipp nieraz na części 2 miesiące czekają więc jak przyjdzie mi amortyzatory wymienić to do zimy zejdzie normalnie paranoja jakaś.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Dlatego szeroko się uśmiecham jak słyszę argument gwarancji przy nowych chińskich maszynach 🙂 Pozostaje Ci czekać i następnym razem kupić coś porządnego.

Zdjęcie profilowe trol55
    trol55
    Użytkownik

okazało się że to nie przednie amory tylko tylne zawieszenie skrzypi ale już zrobili nie mam co narzekać na motorek bo jest dobry tylko są niedociągnięcia spawy na ramie są pożal się boże zastanawiam się jak to przeszło kontrole jakości bo wygląda na to że to spawają to jacyś amatorzy a co do głównego serwisu to faktycznie przeginają pałę z wysyłaniem części bo tam gdzie serwisuje motorek to też się wpieniają na długie oczekiwanie na części do zipów.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie