Zipp w markecia

Byliśmy z kolegą Madim pod marketem z częściami samochodowymi Norauto nieopodal piaseczyńskiego Auchan. Przed tym sklepem stały do sprzedaży Zipp-y Tops 1999 zł i Quantum RS 3599 (chyba). Kolejne skutery do marketów. Czekam, kiedy będą je dodawać jako gratisy do większych zakupów.

Aj tam od razu do zakupów.. Tańsze skutery to więcej nas na drodze i kolejny krok w stronę tańszych markowców.

AnS, prosze Cie .
Skończ Waść, Wstydu Oszczędź .

Jakiego wstydu ? Zipp już daje niższe ceny. Jeszcze rok/ dwa temu na skuter trzeba było dać minimum 3000. Teraz za 1400 dostaniesz ten sam skuter. Nie wiem o co się tobie rozchodzi, boś niezbyt wylewny kolego.

O to mi chodzi, że markowce nie będą dużo tańsze, nawet jak chińczyki będą po 500zł .
Np. nowy Aerox, 4 lata temu jak Chińczyk najtańszy kosztował w granicach 3 tyś, nowy rox kosztował 10 tyś, dziś jak najtańszy chińczyk kosztuje 1k, nowy aerox dalej kosztuje 10 tyś .
Więcej, nawet sporo ludzi te nowe aeroxy kupuje .

Widzisz, moim zdaniem jak ludzie (co widać na forum) wola kupić nowy chiński skuter, niż markową używkę, to ceny tych że używek pójdą w dół. Nie mówiłem tutaj jasno o nowych markowych skuterach, aczkolwiek spodziewał bym się także i tego, nie chodzi też o najnowsze modele, ale może popchnie to system w stronę kompromisu cenowego markowych produktów. Czyste marketingowe spekulacje. Jak będzie na prawdę, to się okaże jak będę zmieniał swojego chińczyka na coś innego :)

Jak ktoś ma markowy dobry skuter to nie odda go za bezcen ;-).

Patrykk napisał:

Jak ktoś ma markowy dobry skuter to nie odda go za bezcen ;-).

Dokładnie :D

cześć
skuterki są pewnie takie tanie bo jest wyprzedaż rocznikowa z 2010 roku mój kosztował w tamtym roku 3299zł a w tym roku w lutym 2011 kupiłem go za 2299zł 1000zł taniej
to w markiecie puscili jeszcze taniej bo sprzedać i tak muszą dlatego tak tanio