! Forum Skutery zipp vega 50/80

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #666295 Odpowiedź

Jeicam Nnamtir
    Użytkownik

Witajcie, na wstępie się przywitam, bo to mój pierwszy post tutaj. Mam na imię Maciej i jestem posiadazcem skutera Zipp Vega 80ccm. Co jakiś czas inny pędzipęd ;/
    Do rzeczy. Z faktu tego, iż fabrycznie zegary w skuterze były dostosowane do pojemności 50, a obecnie jest 80 zastanawiam się nad ich wymianą z wersji 125. Tylko moje pytanie brzmi, czy wskazania licznkika będą odpowiednie?

#666304 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli wersja 125 ma takie same koła to licznik jest zestawem razem ze slimakiem przy kole. te ślimaki też sie nie powinny róznić miedzy 50 a 125 ale JAKBY – to najwyżej musisz zmienić i zegay i ślimaka przy kola

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: zipp vega 50/80
Informacje o Tobie: