ZIPP VEGA , 2008r.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery ZIPP VEGA , 2008r.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 8 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #68964 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe chudzicki
    chudzicki
    Użytkownik

Witam czy opłaca się kupić ten skuter? To będzie mój pierwszy skuter.
    http://otomoto.pl/zipp-vega-M3283507.html

#68966 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ja mam Vegę.
    Jak jesteś lekki i niski to nie polecam, bo skuter waży jakieś 100 kg i możesz sobie z nim nie poradzić.
    Ogólnie…mam 7 tys km zrobione i żadnych usterek poza tym, że wolno mi jeździ (65/70).
    Kanapa mi nie pasuje bo mało wygodna (przerobiłem), poza tym strasznie tandetne plastiki. Ciężko dostać elementy karoserii (ja od dłuższego czasu szukam kierunku na przód).
    Czy warty tej ceny to Ci nie powiem 🙂 ale ja drugi raz bym go nie kupił 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #69303 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe chudzicki
    chudzicki
    Użytkownik

Mam 192 cm wzrostu , więc myślę że nie jestem niski. Może wypowie się ktoś jeszcze na temat tego skutera jako skuter dla początkującego.

#69304 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe anwilowiec
    anwilowiec
    Użytkownik

Jestes wysoki,poradzic sobie poradzisz ,ale kup cos wiekszego ;]

#69323 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak masz 192 to nie kupuj go, ja mam nie całe 180 i nie mam co z nogami zrobić, musiałem kanapę przerobić, żeby płaska była, żebym się mógł spokojnie do tyłu posunąć, bo to profilowanie przeszkadzało.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: ZIPP VEGA , 2008r.
Informacje o Tobie: