Zipp Vapor; wybór

Witam

Mam zamiar wiosna kupic zippa vapora, czy ktos moglby mi powiedziec opinie na jego temat, co najczescie sie psuje itd. ?

Robisz wielki błąd kupując skuter na wiosnę. Na wiosnę skutery są najdroższe ponieważ zbliża się sezon. Jeżeli kupować skuter to w środku zimy bo są najtańsze. A na wiosne będzie sie zblizać sezon , komunie itd i ceny pójdą w górę.

ja ci powiem tak nie kupuj vapora ja mam moze i on jakos jezdził lepiej zainwestuj w 2t nie pchaj sie w te guwno sam tylko kase zmarnowałem

Ja mam najnowszego Vapora i nie narzekam. Bardzo dobry wybór na początek. Ja osobiście swojego sprzedam, tylko i wyłącznie ze względu przesiadki na biegi ;p I chce coś 2T żeby więcej mocy było ;p Tak z 2 sezony można jeździć ale potem mocy brakuje ;p Mi przez przeszło 3tyś nic się nie działo. V-max z górki 75km/h na prostej 70. Choć można to poprawić ;p Pozdrawiam ;D

ale ty masz ten nowszy model vapora czy starszy ??

Chyba pisze że "najnowszy.."

Mój vapor sie trzyma nie ma z nim większych problemów, jeden bardzo duży minus to slabe plastiki

Ja powiem tak, jezeli chcesz kupić skuter którym nie będziesz jeździł an wyścigi, ni katował go to kupuj bo androższa częśc do 100zł i spokojnie sam silnik naprawisz przy małej pomocy, jak coś psiz pomożemy... Jezeli ejdnak chcesz skuter do lansu który nie zejdzie z ceny tylko firmówka nie wazne czy 2t czy 4t i uzywany. jak kupisz chińczyka z salonu czy z syupermarketu wyjedziesz z nim zapłacisz za neigo 3tysiące , 100km i warty jest 1500... Rzeczywistośc chińczyków, ale łatwe i proste rozwiązania, nie jeździj an przeglądy bo się nie opłaca, pozdro