Zipp Vapor - ten starszy.

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #139675
  KOpciuch
  Użytkownik
  • Postów: 12

  Witam,

  1. Dlaczego mój zipp nie miał „złotej śrubki” w gaźniku, pierścienia przy wariatorze a po wyjęciu kawałka tulejki z filtra się dusił? Tylko różowy kabelek dał mu dużo mocy i v-max (z 50km/h podeszło pod 70 km/h ale po miesiącu zmalała moc i jechał już tylko 60/65{czasami} :\ )
  2. Wymieniłem w nim rolki na lżejsze, podobno sportowy wariator i sprzęgło, filtr paliwa na stożkowy oraz moduł na „sportowy” ale nw czy to coś dało. I teraz moje pytanko dlaczego żebym się wkręcił w 70km/h musze jak juz rozpędze się do 50 to nie moge dać pełnej manetki i sie rozpędzić tylko do 50% a potem po jakimś odcinku drogi dopiero stopniowo dodawać gazu aby wpadł w wysokie obroty 68/70 kh/m i to nie zawsze?
  3. Dlaczego jak dodaje gazu to słysze takie jak by obcieranie linki gazu gdzieś , ale linka o nic nie obciera? Zmieniłem jej obieg tylko z lewej strony na prawą strone tylko po to żeby filtr stożkowy się zmieścił patrząc jako kierowca.

  #139683
  ziom_sony
  Użytkownik
  • Postów: 250

  1. Skieruj to pytanie do producentów lub sprzedawcy skutera, a poza tym w7yjęcie zwężki filtra powietrza zawsze da ci taki efekt ze sioe skuter dusi bo dostaje więcej powietrza i musiałbyś regulować gaźnik aby sie nie dusił, a samo wyjecie zwężki nic ci nie da.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #139686
  Sparrow93
  Użytkownik
  • Postów: 298

  1. Zwężenie znajdujące się w filtrze powietrza ma na celu optymalną regulacje jego przepływu… Możesz to wyjąć dopiero przy zwiększeniu pojemności silnika, inaczej to nie ma sensu…

  2. Dając manetka na max-a znacznie wzbogacasz mieszankę, co osłabia silnik…

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button